Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy nős emberrel van viszonyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nős emberrel van viszonyom, el akar válni miattam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Három éve viszonyom van egy nős pasival. Szeretem, de nem vagyok belé szerslmes. Ma elmondta, hogy szeret engem és el akar válni, hogy velem éljen. Mondtam neki, hogy én nem tudnék vele élni és ne váljon el miattam. Nem akarja ezt elfogadni. Most mi lesz?
2013. dec. 25. 21:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
16%

Hát te egy jó odvas kurc@ vagy egyáltalán minek kell kikezdeni egy nős férfival? NEM jó neked egy szingli?

Az biztos hogy nem miattad akar elválni.........

2014. jan. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Roh.dj meg!
2014. jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hagyd ott! Nem azert mert nos, hanem mert hulye.

Talalt egy alom szeretot, aki nem baszogatja hogy valjon el, elfogadja a szereto szerepet, minden ferfi alma, erre szet akarja barmolni. Mondom en hogy hulye.

2014. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!