Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy nős emberrel van viszonyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nős emberrel van viszonyom, el akar válni miattam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Három éve viszonyom van egy nős pasival. Szeretem, de nem vagyok belé szerslmes. Ma elmondta, hogy szeret engem és el akar válni, hogy velem éljen. Mondtam neki, hogy én nem tudnék vele élni és ne váljon el miattam. Nem akarja ezt elfogadni. Most mi lesz?
2013. dec. 25. 21:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
54%

"el akar válni miattam."

Hát jól elhülyítetted 3 év alatt a családjától!


"Mit tegyek?"

Húzd le magadat a ...

2013. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%
"Jól működő kapcsolatból nincs az a harmadik, aki ki tudna szakítani egy férfit"- jol müködö kapcsolatban szoba sem jön a harmadik...
2013. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%

Jaj de kis aranyos:)

Komolyan elhiszi, h majd miatta el fog válni:)

Hány pasi hülyíti ezzel a szeretőjét:D

Biztos kell neki a gyt fizetés meg a balhé, mikor titokban elkefélget aztán jól van.

2013. dec. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%

Megértem, ha azért kezdesz nős pasival, mert társat keresel és reménykedsz benne, hogy elhagyja a családját és téged választ = szerelmes vagy belé.

Még azt is megértem, hogy ebben a hármasban nem Te vagy a főkolompos, hiszen ha a férj kikacsingat a kapcsolatból, akkor azt vagy veled teszi , vagy mással fogja megtenni.


De azt nem értem, hogy miért vagy vele titkos viszonyban három éve, ha tulajdonképpen nem is kell a pasi???? Ez mire jó?

2013. dec. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%
Nekem azt ne mondja senki 3évig vagy több,valaki nem veszi észre megvezetik.Már miért lenne bűntudata?nem ő fogadott neki örök hűséget.Itt akinek elszámolni valója van asszony pajtival az a pasi.Neked meg ha nem kell ez a "derék ember" tedd lapátra.Sok nő elviseli a hűtlenséget,megszokásból,az anyagiak miatt.nem feltétlen azért mert hú de szereti azt a gaz férjet..
2013. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
35%

Mind a ferj mind a szereto bunos itt.

Legyen buntudata egy nos pasi egy normalis magara ado magat tisztelo nonek tabu kell hogy legyen.

Mas hazassagaba nem sz.. bele ugye alap.

akkor sem ha a masik kezdte nincs mentseg hibas vagy ebben.

Tudod a karma az elet a sors a joisten amiben hiszel majd jol visszaadja ezt neked.

Egyszer majd neked csalnak neked hazudnak melletted ku..nak majd fere.

Es akkor gondolj a masik asszonyra.

2013. dec. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
35%
Három év alatt megtehette volna mindezt,ha nagyon akarta volna,de nem tette,mert neki ez így kényelmes.Megnyugtatásul közlöm,hogy most sem fog erre sor kerülni,ez csak egy szépen hangzó ígéret,hogy megtarthasson maga mellett,vagy ha tényleg így lesz,az nem miattad fog történni.
2013. dec. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem a szerető az undorító, hanem a pasi. Ő a gerinctelen, gyáva ember aki csalja a feleségét. A másik meg, hogy mindig kettőn áll a vásár. Vajon miért csalja a feleségét? Az nem biztos, hogy nem a feleség tehet róla, persze attól még gyáva dolog más vaginájába menekülni.


Kérdező semmit nem kell tenned. Ha össze akar veled komolyan jönni, akrko közöld vele, hogy te ezt nem szeretnéd és ennyi, szakíts meg vele minden kapcsolatot.

2013. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
79%
Még annyit, hogy a kérdező írásából úgy vettem ki, hogy ő csak szexkapcsolatban van a férfival. Akkor mégis mi oka lenne neki hazudni, hogy megtartsa? Logikátlan. Akkor hazudnak a férfiak ilyet, ha a szeretőjuk valami kis naiv liba, aki tényleg szerelmes belé, és azt hiszi, hogy majd otthagyja értük a családját. Szerintem a kérdező esetében nem erről van szó.
2013. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
62%

"Szakíts" vele. Lehet,hogy így is elhagyná a feleségét, akkor egyértelmű, hogy nem miattad. Lehet,hogy nem, akkor pedig talán azért, mert nem mer egyedül maradni.

Látatlanban könnyű ítélkezni, ismertem olyan házaspárt ahol a férj orrba-szájba csalta a feleségét, az asszony meg egyszer félrelépett (ki tudja, miért, talán sejtett valamit), az persze kitudódott, a sértődött úr meg el is hagyta egyből. És még őt sajnálta mindenki, akinek elmondta, miért is lett vége, na persze...

Mindenképp mondd meg neki, hogy te nem leszel a menekülőterve, ha akar, váljon el, de te nem leszel vele.

2013. dec. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!