Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miert akarhatja valaki megtart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarhatja valaki megtartani valas utan a ferjezett nevet?

Figyelt kérdés
Okmanycseret fizetnenk neki.
2014. jan. 4. 19:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%

:)))

Frankón ez a legfontosabb neked, hogy még mi az ex feleség neve?

Megnyerted, vigyed, legyél boldog, mit cseszegetitek?

2014. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
41%

"Meg lehetne már emészteni, hogy nem te vagy az első! "


Ja mert a volt feleség valószinűleg első volt a férfi életében. Másrészt meg akkor az első is ma már csak egy levetett nő lesz a többi férfi szemében.

2014. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%

Sok mindentől függ. Ha évtizedeket leélt vele, akkor lehet, hogy megszokta. Az is lehet, hogy nem akarja visszavenni a lánykori nevét.

Leginkább tőle kellene megkérdezni.

2014. jan. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az ex-sógornő vagyok. A bátyámnak nincs azóta új kapcsolata, de nagyon zavarja hogy a volt felesége továbbra is férjes asszonyként mutatkozik be, mintha még együtt lennének. Nagyon zavaró, többen megkérdezik hogy akkor mégsem váltak el, újra együtt vannak-e stb.
2014. jan. 5. 09:33
 15/18 anonim ***** válasza:
66%

"nagyon zavarja hogy a volt felesége továbbra is férjes asszonyként mutatkozik be, mintha még együtt lennének"

Együtt járnak olyan helyekre, ahol a nőt nem ismerik, csak a testvéred?

Mert amúgy nem tudja, hogy hogy mutatkozik be,

Bemutatkozáskor kihangsúlyozza, hogy férjes asszony?

Mert attól, hogy férjezett néven mutatkozik be, még nem feltétlenül férjes asszony, lehet elvált, vagy özvegy is. Ezt a gyerekek kivételével mindenki tudja.

"mintha még együtt lennének"

Sokan olyanok sincsenek együtt, akik már rég nem élnek együtt, de nem váltak el.


"Nagyon zavaró, többen megkérdezik hogy akkor mégsem váltak el, újra együtt vannak-e stb."

Ismeretlenek, akiknek akkor mutatkozott be a volt felesége...

Az ismerősöknek gondolom nem mutatkozik be minden egyes találkozáskor.


"Az ex-sógornő vagyok." "Okmanycseret fizetnenk neki."

Miért "fizetnétek"? Neked mi közöd ahhoz, hogy ki fizeti? Miért kell beszállnod a fizetésbe?


Miért zavar ennyire, hogy a volt sógornőd hogy használja a nevét?

A testvéred nem felnőtt ember, aki ha gondja van valakivel, el tudja mondani neki, megbeszélni vele?

2014. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
30%

Pl. az alábbiak miatt:

- igazából még ragaszkodik a volt férjéhez, csak nem mondja ki

- csakazértis, hogy az exférjet bosszantsa vele (ez a leggyakoribb, különösen akkor, ha tudja is, hogy az exet ez zavarja)

- lejárassa az exférjet a saját cselekedetei által

- mutathassa, hogy ő is kellett valakinek és nem egy olyan vénlány, aki amúgy senkinek sem kell a stílusa/kinézete miatt

2014. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

4,5 éve külön élünk az exférjemmel, 1,5 éve váltunk el hivatalosan, békében, azóta is XY-né vagyok.

Egy rakás helyen kellene átíratni a nevemet, egy rakás pénzért. Jó ez így, ahogy van. Engem nem nagyon izgat a dolog, az exférjemet sem zavarja, és az ő feleségét sem, pedig ő is XY-né lett.

Nálam mindez csak formaság, én a lánykori nevemet használom mindenhol, csak hivatalos helyeken, hivatalos iratokban merül fel XY-né előtag.

2014. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Sidel válasza:
0%
Nem tudom a tesódnál mi a helyzet, de anyum pl. azért tartotta meg a férjezett nevét, mert ott voltunk neki mi a testvéremmel és ezáltal egyszerűbben be lehetett őt azonosítani iskolában, óvodában a neve alapján. Meg persze az okmányok lecserélése is körülményes lett volna, de ha költözünk, akkor lakcímmel együtt nevet is változtat azt mondja...
2014. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!