Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 13 év után külön szobában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jocó+1 kérdése:

13 év után külön szobában lakunk az élettársammal, másik kapcsolatot szeretne, lehet belőle még valami? mit lehet tenni ilyenkor? lehet újra kezdeni? ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok!13 év után külön szobában lakunk,lassan 1 hónapja,18 évesen ismertem meg,senkije nem volt rajtam kívül.10 éve lakunk együtt,szülőktől külön, önállóan. Közösen vettünk mindent,nyaralás ,lakás berendezési cuccok stb. konfliktusok veszekedések voltak,mint minden családban.

2014. jan. 16. 14:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Ma nem divat a megbeszélés, annál inkább a válás! Nekem mindegy!
2014. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ha ezt így eldöntötte sokat nem tehetsz már
2014. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Ehhez több infó kellene. Miért laktok külön szobában?

Egyébként nincsenek minden családban veszekedések, vannak akik a problémák megbeszélését preferálják.

2014. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem akarom tetézni a gondjaidat, így is biztos rossz, de talán nem akkor kellett volna észbe kapni mikor külön szobába mentetek? Vagy a 13 év alatt nem sikerült megbeszélni a gondokat? Már szerintem késő és örülj hogy közli veled, hogy másik kapcsolatot akar, nem csak úgy eltűnik szó nélkül. Engedd el ha menni akar és még te is fiatal vagy, keress mást!
2014. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 TYÜTYI2006 válasza:

Szia!

Lehet abból már semmi nem lesz, de esetleg még próbáld meg megkérni a kezét. Vaterán, vagy valahol, nézzél valami árban megfelelő jegygyűrűt. Sokat nem vesztesz vele. Ha biztosan nemet mond, akkor vége. Már tavaly év vége felé mondtam, hogy ezt próbáld meg. Bár a fejét telebeszélőktől kéne elszakítani őt, akkor több esély lenne.

2014. jan. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
Aki menni akar, az menjen:) Jön jobb.
2014. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha egy nő bevallottan "másik kapcsolatot szeretne", ott bizony már színrelépett a "jelölt" is, valószínűleg szex is volt már, szóval "kicsit" elkéstél. Úgy jó pár évet..
2014. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy olyan természete van,amit nagyon nehéz elviselni,én nyugodt típus vagyok,de olyan húzásokat csinál amit sajnos egy két pofon stb. elszalad.Mi nem azért dolgozunk,hogy a barátnőjével egy marék aranyat a zálogházba adasson,és kis sem váltja.Nem 100.000 ft összegről van szó.És még sok más húzása mellett,sajnos én még mindig nagyon szeretem.
2014. jan. 16. 14:30
 9/19 anonim ***** válasza:
egy ilyen bejelentés után, hogy ö másik kapcsolatot szeretnél..nincs mit tenni, hagyni kell menni. az nagyon szánalmas huzás lenne, ha megkérnéd a kezét... :S na meg mire fel?? -hülye huzásai vannak, csattannak a pofonok is, ráadásul ö mást akar...
2014. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sajnos jelölt is van,de említette hogy senkivel nem akar összeköltözni.
2014. jan. 16. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!