Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy komoly kapcsolatot tudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly kapcsolatot tudnátok nem komolyan venni?

Figyelt kérdés
Úgy értem nagy a szerelem, de úgy érzem egy kicsit megfullad tőlem,ő meg lehet úgy érzi túl sok nekem, egymás nélkül semmit nem csinálunk. De én úgy érzem ha lazább lenne a kapcsolat nem működne.
2013. szept. 3. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsit zavaros, amit írtál :)

Ne találgassatok, hogy érzi a másik magát, hanem magyarul, érthetően fogalmazzátok meg a gondolataitokat, és adjatok esélyt a másiknak a reagálásra :D

Halál komoly a kapcsolatunk a párommal, ami az egymás iránti szeretetet illeti, de eszünkben sincs egymásra telepedni - vagy barkochbázni, hogy a másik mit érez/gondol, pedig rég ismerjük egymást.

2013. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy érzitek, de meg sem beszélitek, akkor miért kéne lazítani a kapcsolaton? Első 5 hónapon belül vagytok, igaz??
2013. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve együtt vagyunk.
2013. szept. 3. 13:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Jézusom!! És 1 év után ilyen kérdés még felmerülhet???
2013. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Márpedig kell egymás nélkül is program. Miért lógtok mindig egymás nyakán ? Ha meg van a bizalom, akkor ennek működnie kellene. Hol vannak a barátok, barátnők ? Kell egy kicsit más is az életben, mint folyton együtt lenni. Nem érnek benneteket külső hatások, nem tudjátok átélni, milyen öröm pár nap után találkozni, stb.


Fogjatok hozzá, mert így egymás agyára fogtok menni.

2013. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen igazad van. Próbáltam, és nem megy. Egyszerűen nem érzem jól magam nélküle. És ezzel ő is így van szerintem. Vagyis ezt mondja.
2013. szept. 3. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek szabályok arra, hogy ennyi vagy annyi ideje vagytok együtt, akkor így vagy úgy kell gondolkozni, vagy ennyit vagy annyit kell együtt vagy külön lenni. Az a lényeg, hogy érezzétek jól magatokat, és mindkettőtök számára elegendő időt töltsetek együtt. Ha ez nektek egy óra naponta akkor annyit, ha egész nap, akkor meg annyit. Pl. mi is úgy vagyunk a férjemmel, hogy szinte mindent együtt csinálunk, úgy szervezzük az életünket, hogy a lehető legkevesebb időt és programot töltsük egymás nélkül, mert mindkettőnknek így felel meg. Sokan furcsálják ezt, de mi nem foglalkozunk ezzel. Így jó, és kész. Amúgy ha "túl sok" lesztek egymásnak, úgy is érezni fogjátok és ösztönösen lazítotok ezen, de egy jól működő kapcsolatban, ahol dúl a szerelem én ezt elképzelhetetlennek tartom, hogy sok lenne a másik :)
2013. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!