Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a bíróságon az elhelyezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a bíróságon az elhelyezés során anyuka megemlíti hogy anno abortuszt akartam hogy áll majd hozzám a bíró, számít?

Figyelt kérdés

szeretném magamhoz venni a 3 év alatti lányunkat, mert a jelenlegi párom nem örül annak hogy találkozom az exemmel mikor megyek a kicsihez. A vagyonihelyzetünk ugyanaz. Veszélyeztetni egyikünk sem veszélyezteti a gyereket. Nekem van saját lakásom az ex volt anyósoméknál él. Van esélyem? ügyvédek nélkül?

azt mondtam neki rég hogy ha nem veteti el elhagyom s nevelje egyedül... végül együtt maradtunk de ő elhidegült én meg kiszerettem belőle


2014. jan. 19. 20:20
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon minimális az esélyed arra, hogy nálad legyen a kislány, ha az édesanyja nem követ el semmi olyat, ami miatt normál esetben elvennék.
2014. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
54%
Ügyvéd nélkül nem sok esélyed van.
2014. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

hát az anyja nem cigizik nem iszik meg ilyenek, mint amit olvastam hogy kritérium.

A gyereket szereti a gyerek is őt, talán az számíthat hogy csak gyest és csp-t kap?

2014. jan. 19. 20:25
 4/54 A kérdező kommentje:
a hitelek miatt ügyvédre már nem telik sajnos, így is elvagyok maradva
2014. jan. 19. 20:26
 5/54 A kérdező kommentje:
az anya sem fogad ügyvédet így akkor egyenlőek vagyunk
2014. jan. 19. 20:27
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Minden önkormányzaton lehet ingyenes jogi segítséget kérni. Azt, hogy ki mit mondott semmit sem jelent főleg ha bizonyíték sincs rá.
2014. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
90%
Miért adnák oda, szakítanák el az anyjától? Hogy kerüljön egy ilyen "jóindulatú" és bizalmas mostohához?! Nem hiszem, hogy tönkre akarnák tenni az anyát (és eséllyel a kislányt is), mert féltékeny az új nő!
2014. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
hallották sokan mert hangosan veszekedtem vele erről :(
2014. jan. 19. 20:28
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

És csak azért akarod elvenni az anyjától a gyereket mert a jelenlegi párod nem örül ha találkozol az exxeddel??


Meg is érdemled a saját sötétséged meg a párodét!!! Idióta.

2014. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%

"szeretném magamhoz venni a 3 év alatti lányunkat, mert a jelenlegi párom nem örül annak hogy találkozom az exemmel mikor megyek a kicsihez."


Már ne is haragudj, de képes lennél a kislányodat rángatni azért, mert a mostani barátnőd féltékeny??? Inkább a barátnőd cseréld le, a kislányod lelki békéje legyen fontosabb!

2014. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!