Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a bíróságon az elhelyezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a bíróságon az elhelyezés során anyuka megemlíti hogy anno abortuszt akartam hogy áll majd hozzám a bíró, számít?

Figyelt kérdés

szeretném magamhoz venni a 3 év alatti lányunkat, mert a jelenlegi párom nem örül annak hogy találkozom az exemmel mikor megyek a kicsihez. A vagyonihelyzetünk ugyanaz. Veszélyeztetni egyikünk sem veszélyezteti a gyereket. Nekem van saját lakásom az ex volt anyósoméknál él. Van esélyem? ügyvédek nélkül?

azt mondtam neki rég hogy ha nem veteti el elhagyom s nevelje egyedül... végül együtt maradtunk de ő elhidegült én meg kiszerettem belőle


2014. jan. 19. 20:20
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%

Megáll az eszem, milyen sok új nőci van, akiket zavar, ha az exfeleséggel találkozik a párja (aki még a terhesség alatt abortuszt akart, de mégis együtt maradtak csak aztán elhidegültek), amikor a pont 11 hónapos gyereket megy látogatni :-DDD. Nem 12, nem 1,5 évest, pontosan 11 hónapost. Ez valami sz...r kor lehet, hogy annyira szúrja a szemét az új hölgyikéknek.

Amely gyerek azóta nemváltoztató műtéten esett át, vagy körülmetéléskor rosszul nyisszantottak:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__52..


Részletek onnan:

10:"Addig sem látogattam a gyerkőcöt csak ritkán mert sokat dolgoztam végül a bnőmnek nem tetszett hogy az exem jelen van a láthatásnál ezért magamtól kezdtem el kéthetente járni, majd így döntött a bíróság is. Egyelőre nem vihetem el... "


A kérdező kommentje:


11 hónapos a gyerek


30: "A kérdező kommentje:


Véletlen volt, mivel az exem gyógyszert szedett. Nem terveztük de utána ő már hallani sem akart az abortuszról. Mondtam hogy válasszon én vagy a gyerek, a gyereket választotta, de végül vele maradtam mikor megnyugodtam, de ez csak ideig óráig tartzott."

2014. jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, abortuszt akartál, de mégis megtartotta, erre nem hagytad el egy darabig, csak amikor rájöttél, hogy van gyerek nélküli csaj is, akivel mindig lehet dugni, mert nem fáradt esetleg a kisbaba körüli teendőktől, akkor röptetted a nőt (inkább hagytad volna ott terhesen!), mert van egy ribi, akivel jobb a szex, és épp nem foglalt belülről, vagyis még arra sem kell vigyázni, hogy szex közben elvetél (ami hülye téveszme, de azért még létezik)

És a kiscsaj rinyája miatt elszakítanád az anyjától a kisbabád. Nem azért, mert rájöttél, hogy szereted, vagy mert pl iszik az anyja, és félted, hanem kell a házadba mint bútordarab!

Gratulálok! Ribike hány abortuszra ment már el?

2014. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%
És az új barátnő ehhez mit szól? Ketten nevelnétek a kisbabát? Vagy hogy gobdoltátok? Nem is értem... Az én férjembek is van egy fia, sokat van nálunk, de van, hogy a férjem megy hozzájuk. Támogatom benne, sőt küldöm, inkább mindig rosszul érzem magam, h nem miattam nincs e egyutt az a csalad...Szeretem a ferjem, szeretema a fiat, tisztelem es kedvelem a not, aki gyermeket szult neki.
2014. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen! Ezért akarod magadhoz venni a gyereket?

Még jó, hogy nincs ügyvédre pénzed, bár ha lenne se ítélné a bíróság neked a gyereket. Miért vennék el az anyjától? Azért mert a sötét barátnöd féltékeny? Ugyan kérlek! àsd el magad!

Bár kinézem belöled, hogy egy sunyi hazug alak vagy, és hogy ezt beveted majd, de ne aggódj, könnyen átlátni rajtad.

2014. febr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!