Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Információt kérnék főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Információt kérnék főleg olyan anyukáktól, apukáktól, akik a válás után kizárólagos felügyeleti jogot kaptak a gyerekekre, hogy a másik félnek joga van-e láthatáskor külföldre vinni a gyerekeket, ha Ő ott kezdett új életet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 20:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%

egyet ne feledj az az ember aki a volt ferjed egyszer ot mindennel jobban szeretted es szuletel gyermeket vele kozossen.

Ne szidd az uj not most ot szereti mindeennel jobban ezt el kell fogadnod azt is hogy a gyerekek kozosek maradnak.

Ne utalj senkit es tamogasd a lathatast mert kulonben alkalmatlan vagy a gyereknevelesre ezt a birosag is kimondja ha nem teszed lehetove a lathatast

2014. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, hogy téged az új nője apucinak láthatóan sokkal jobban zavar, mint az, hogy a 11 éves gyerekedet Bacardi kólával itatják...


De mindegy, ez jogilag lényegtelen. Te vagy a kizárólagosa felügyeleti joggal rendelkező szülő, azt lesz amit te megengedsz és punk tum.

2014. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, ezt honnan veszed, hogy nem támogatom a láthatást?? És hogy haragszom a nőjére? Én nem álltam közéjük, legyenek boldogok. De! Külföldre nem viszi és kész. Ez van.

Köszönöm a válaszokat :)

2014. jan. 20. 13:33
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem,már egyáltalán nem zavar..sőt így 1 év távlatából,nem is bánom........de zavar, hogy a gyerekemet leitatta, és elraktároztam a bizonyítékokkal együtt. Még egy baklövés, és gyámhivatal.

És kérem mindazon kedves válaszolót, aki ítélkezik felettem ne tegye ismeretlenül, mert nem ismered az életem, történetünket. Boldogok vagyunk, és én a gyerekeimnek élek, próbálom a lelküket rendbe rakni a válás miatt.

A kérdésemre a választ megkaptam, köszönöm nektek.

2014. jan. 20. 13:40
 15/18 anonim ***** válasza:
30%

olvasd vissza mit irtal az exedrol es az uj baratnojerol utalalt es szarkazme szol a sorokbol.

De tudod egyszer majd a gyerekeid szeme kinyilik es maguktol elmennek az apjukhoz akar a vilag vegere is hiaba tartod oket vissza.

2014. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Úgy legyen Ámen. Kedves utolsó gratulálok hogy ilyen sokat tudsz rólunk. :D Neked is ment a zöld kéz :D :D :D
2014. jan. 20. 17:10
 17/18 anonim ***** válasza:
81%

Ha nincs kizárólagos jog, sem viheti ki a gyereket. Nálunk nem volt, apám a román határ mellett lakott, láthatáskor sose vihetett át (oda járt sört venni), anya nem engedte, nem csinált útlevelet. Mellesleg, ha útlevele van a gyerekenek, és apuka viszi át a határon, a kutya nem fogja megkérdezni, hogy van-e felügyeleti joga. Sőt, még azt se, hogy az apjuk-e. Mentem én át tanárral is határon gyerekként, nem ficánkoltam, hogy azonnal engedjen el, senkit nem érdekelt, ismerem-e egyáltalán. SZóval ha van papír, ha nincs, senki nem kéri el. Akkor nem viheti át őket, ha nincs útlevelük. Akkor is csak 14 éves korukig. Aztán személyivel apuka oda viszi őket ,ahova hagyják.


Elég béketűrő vagy, hogy hagyod, hogy a gyereked egy drogos agresszív pótapja random viszegesse. Én már rég feljelentettem volna apukát, akár vele éltem, akár nem.

A szüleim elváltak, az emberek változnak. Az akit az én anyám 19 évesen szeretett, nem az az ember (csak ugyanaz a test), aki seggrészegen hazatántorgott és megütötte a bátyám, mert az idegesítette. Nem hiszem, hogy anya az apánk új nője miatt akart volna minket távol tartani attól a bagázstól. Szerintem már nem nagyon fog tovább nyílni a szemem... A gyerek egy dolgot nem tűr, ha hazudnak neki. Szóval tessék leszállni az anyukáról.

2014. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó válaszadó, ez jól esett, és nagyon sajnálom ami veled történt. :(

Félek hogy bármit teszek, sérülni fognak a gyerekeim :(

2014. jan. 23. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!