Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megosztandó-e váláskor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megosztandó-e váláskor a másik fél örökölt lakásának (1/x-ed, ami az övé) része is, ha a házasság fennállása alatt örökölte?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
örökölt vagyon nem része a megosztandó közös vagyonnak. Tehát nem
2012. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az örökölt lakás saját vagyon, nem osztódik.
2012. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Örökölt vagyon kizárólag az ő külön vagyona.
2012. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem, semmi közöd hozzá.


az csak az övé

2012. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Osztom az elöttem lévők véleményét. : )
2012. márc. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez , le akarja nyúlni? Mi közöd hozzá?
2012. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne akarj túl sokat.
2012. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ne akarjak túl sokat? Ismered a körülményeket? Ő lakik abban a házban most amit felépítettünk és miatta költöztem el, mert még élni akarok és nem akarok börtönbe lenni.

Ha ott maradtam volna, teljesen kikészít idegileg és állandó feljelentéssel fenyegetőzött a semmire. Sosem tudta miért akar feljelenteni, de fenyegetőzött. Hallottam már olyan esetet, hogy valakik így raktak börtönbe valakit, ál feljelentéssel. Úgyhogy én most eljöttem onnan így nem tud semmit rám fogni. És mivel egyetlen fillért se adott az építkezéshez, de most mindent akar így hát ÉN AKAROK mindent?

Néztem már párt kérdést itt az oldalon és vannak akik kapásból mondanak ítéletet, holott semmit se tudnak és tulajdonképp az már OFF-olás is valahol, mert nem a kérdésre válaszol.

Valamint én se mondtam rólad semmit ismeretlenül, de te igen. Nem haragszom, csak az internet és az anonimitás kihoz az emberekből egy olyant amit személyesen még nem ...

2012. márc. 22. 20:43
 9/9 anonim ***** válasza:
rendben, vidd aközös felét. De amit örökölt ahhoz,semmi közöd.
2012. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!