Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Párommal együtt a szüleinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal együtt a szüleinél laktunk. Rezsit nem fizettünk egyáltalán a szüleinek. Jelenleg válunk, szülei követelhetik e rajtam az együttélés alatt általuk kifizetett rezsi rám eső részét?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 17:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A 6 hónap az nem sok, mármint összegben, többe kerül nekik a jó ügyvéd! :)De ha ki kell fizetnem is túlélem.
2014. jan. 20. 18:09
 12/19 anonim ***** válasza:
15%

Ingyen élősködtél rajtuk.

Te ezt így tartod helyesnek??!

2014. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ezt így beszélték meg, nem én akartam így!
2014. jan. 20. 18:36
 14/19 anonim ***** válasza:
58%

Elozo: miert eloskodott? Sok szulo nem ker penzt a lakhatasert a gyereketol es a parjatol. Ha nalad lakna a gyereked a felesegevel, akkora felesegtol kulon kerned az o reszet??? Amikor elvileg kozos kasszan van a fiaddal?


Kerdezo: szerintem nem kovetelhetik. Megpedig azert nem, mert ebben elore szokas megallapodni. . Kepzeld el, hogy meghivlak fagyizni, majd miutan megetted kozlom, hogy fizess 200 ft-ot.Ha tudtad volna elore, akkor nem biztos hogy kered.

Ha tudtad volna, hogy penzt kernek, akkor esetleg mehettetek volna a te szuleidhez ingyen..A masik, hogy ez utan nekik adozni kell, ez adokoteles jovedelem.Ezt probald megpenditeni, hogy ha fizetned kell, akkor legyen hivatalos es szepen adozzanak ahogy kell, kulonben feljelented a NAV nal.

2014. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én sem érzem, hogy élősködtünk volna. Köszönöm a választ és a tanácsot, tényleg hasznos volt!!!!
2014. jan. 20. 18:52
 16/19 anonim ***** válasza:
Semmi jogalapjuk nincs követelni. Nem kötöttetek szerződést sem, ráadásul a szóbeli kinyilvánítás amit a beköltözéskor tettek, a fiú és szülei között, azt tartalmazta hogy nem fizettek. Kizárt dolognak tartom, hogy bármit is követelhetnének, és hogy ezt bárki meg is ítélné nekik.
2014. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szóbeli megállapodást a hajára kenhetni, ennyi erővel a kérdező mondja,hogy megállapodtak x-ben a volt férj plusz a szülők meg y-ban.
2014. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
14es. Vannak ilyen emberek sajnos.Ismerek egy nöt, aki meghivta a sajät fiät!!! magähoz, mert tortät sütött, es a torta äränak a felet kifizettette a fiäval.
2014. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

És mégis hogy bizonyítják hogy nem fizettél?


Viszont írott szerződés nélkül nem fognak tudni semmit behajtani rajtad.


Mert pl mondhatják haragból hogy megbeszélték veletek hogy fizettek, de ti nem fizettetek. De ezt elismervények, és szerződés hiányában nem, lehet bizonyítani. Mondani bármit lehet...


Erre az előtt kellett volna gondolni, hogy beismerted, hogy nem fizettetek.

2014. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!