Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Párom elvált 4,5 éve,2 gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elvált 4,5 éve,2 gyermeke van az előző házasságából. A volt felesége feltételekhez szabja a gyermekek el hozatalát, mit tehetnénk? A gyermekeket a párom ellen neveli

Figyelt kérdés
Röviden a történetet 4,5 éve elváltak ,van 2 gyermek egy 6éves kislány és egy 4 éves kisfiu. Minden második hétvégén vannak nálunk szombat reggel 9-től vasárnap este 7ig. Nagyon jó a kapcsolatunk a gyerekekkel,nekem is és páromnak is. Viszont itt kezdődik a gond..ez már megy egy 2éve kb,hogy péntek este párom felhivja a volt feleségét ,hogy szombat reggel 9re ott van a gyerekekért,öltöztesse fel őket ...Én is elszoktam vele menni ,DE nem megyek be ,az autóban megvárom őket ,s onnan szoktunk olyankor menni a párom szüleihez mivel ők is csak akkor látják az unokákat. Mindig be megy párom a házba a gyerekekért,de több mint 1 óra mulva jön ki a gyerekekkel...Mert hogy a gyerekek nem hajlandóak felöltözni időben ..így párom ott bent várja meg még anyuka rá sasszézza a ruhákat.. Természetesen tűrtem ,elnéztem ,egyszer kétszer jólvan na de hogy ez már 2 éve így megy ...idegesít,megbeszéltük párommal,hogy jó felhivja a volt feleségét hogy ott van a kapuban küldje ki a gyerekeket (2m távolság van a kapu s a bejárati ajtó közt).Anyuka nem küldi ki,azt mondta páromnak ha látni akarja a gyerekeket ,meg elakarja vinni akkor menjen be. Na most amikor elváltak egy szó sem volt arról hogy a gyerekeket csak abban az esetben "veheti"át ha bemegy a házba.(Szerintünk normális esetben egy elvált anyuka nem igazán szeretné ha bemenne a volt apuka ,hanem még ő ragaszkodna ahhoz hogy márpedig nem jöhetsz be elváltunk semmi közöd nincs már itt ,csak a gyerekek) A volt felesége kijelentette hogy addig nem nyugszik még mi szét nem megyünk.. gondolom azt gondolja hogy ez miatt mi majd veszekszünk ,de elkell hogy szomorítsam ez nem így van . Ilyenkor kihez forduljunk ? Gyámügyhöz? kérheti párom hogy ne csak 2 hetente hanem minden hévégén elhohassa a gyerekeket ? (mert hogy ugye már viszonylag "nagyok" és párom többet szeretne velük lenni). Mit tesz ilyenkor a Gyámügy ha bemegyünk és elmondjuk hogy az anyuka feltételekhez szabja a gyermekek el hozatalását? Hozzá teszem már 1hónapja nem voltak nálunk ,mert nem adja őket oda ,ha csak apuka be nem megy ,de ha bemegy akkor anyuka tömi a párom fejét ,minden hülyeséggel ,s nem a gyermekek körüli problémákat közli vele. Mit tehetünk ilyen esetben? Mikor itt vannak nálunk folyton szomorúak a gyerekek ,mert hogy ők szegények ,azért lyukas a zokniuk,s hogy apuka ne csak a gyerektartást adja oda az anyjuknak hanem az egész fizetését ,s ne a büdös k***a(azaz rám)költse..rendszeresen fizetjük a gyerektartást .havi 30.ezret .
2014. febr. 5. 12:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Gyámügyön szerintem lehet szólni, hogy anyuka akadályoztatja a láthatást, főleg, ha nem is adta őket oda.

Bár én megmondanám anyukának, amikor bemegyek, hogy mostantól negyed órája van, hogy a gyerekek kész legyenek, különben viszem őket úgy, ahogy vannak, a kocsiban nem fáznak meg, meg anyuka úgysem fogja ezt hagyni. De meg is csinálnám.

2014. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
50%

kedves párod ne tátott szájjal nézze, hogy anyuka a gyerekekre varázsolja a ruhát, hanem emelje fel a kezét és öltöztesse őket.


NEkem nagyon az jön le az írásodból, hogy azon aggódsz, anyu estleg visszaszerzi aput abban az egy órában (úgy tűnik, a párod meg nem is tesz semmit az ellen, hogy te ezt hidd)

2014. febr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Szóval akkor elsöbb próbáljuk meg így ? hogy nem készültek el ,akkor viszi így?! nálunk vannak ruháik ,saját szoba ,mindig átszoktuk öltöztetni a gyerekeket mikor jönnek,mert még az elején nem volt ruhájuk csak egy pár s koszosak lettek az "anya ruhái" kimostam ,és mikor haza értek a gyerekek akkor anyuka megérezte az idegen öblitő szagát s betüzelte a ruhákat... -.-
2014. febr. 5. 12:33
 4/35 anonim ***** válasza:
66%
Egy kérdésem van. Apuka mit csinál az alatt az 1 óra alatt?
2014. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Párom mindig mondja hogy adja oda a ruhát s segít neki öltözteti a gyerekeket ,de nem hagyja ... anyuka nem szol rájuk hogy ne szaladgálj hanem gyere ide öltözni ... nem félek hogy párom vissza megy hozzá,hisz bizok benne , és nagyon jó a párkapcsolatunk (ezt a kis gondot kivéve)
2014. febr. 5. 12:35
 6/35 anonim ***** válasza:
48%

ez nem tűnik olyan nagy problémának, hogy be kell mennie a gyerekekért. de ő is felöltöztethetné a gyerekeket.

a havi 30 pedig 2 gyerekre édes kevés.

2014. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Párom ott áll a (konyhába nyílik a bejárati ajtó)konyhába ,s probálja a gyerekeket fegyelmezni ,de olyankor rászol anyuka hogy itt ezek a szabályok ,nálad mások...
2014. febr. 5. 12:36
 8/35 anonim ***** válasza:
gondolom téged akar szivatni az ex mert tudja hogy a kocsiba vagy. ne menj vele a gyerekekért, hanem csak később vegyen fel téged.
2014. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem neked ahhoz nincs közöd bemegy-e vagy sem. Miért nem mész oda te is segíteni felöltöztetni a gyereket. Nekem is van egy 22 hónapos lányom, általában fél órát harcolok vele mire ráadom a sapkát-sálat-kabátot, csizmát...
2014. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
A bíróság szabta meg az összeget ,párom fizetésének az X százalékát
2014. febr. 5. 12:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!