Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért ragaszkodik a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodik a párom ahoz, hogy vele maradjak?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a páromat, ő ezt ma megtudta és elküldött. Èn összepakoltam és eljöttem. A tesómnak azt mondta, hogy fáj neki, hogy meg sem próbálok kibékülni vele vagy ilyesmi. Mégis minek?
2014. febr. 9. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

ahoz=ahhoz

Lehet, hogy jól esne neki valami magyarázat, hogy miért voltál ekkora ..... vele.

2014. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
mert szeret?vagy mert keresi a hibát magába és ehhez te is kellesz??mert fájdalmat okoztál neki??Attól hogy te nem szereted,attól ő még szerethet nem?Nem mindenki úgy gondolkodik ahogy te,megcsalni a legegyszerűbb mint lezárni..igazad is van jobb ha soha többet nem mész még a közelébe sem,jobban fog járni!!!
2014. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert szeret ilyen egyszerű. Bár mondjuk ha engem megcsalna a párom tuti kitenném a szűrét jó pár hétig szóba sem állnék vele talán megvárnám mit reagál majd a későbbiekben, hogy keres-e, hiányzom e neki stb.. Ha nem egyáltalán nem erőltetném lesz@rnám persze közben borzasztóan fájna. És utána soha nem tudnék benne megbízni újra. De ha esetleg kibékülnénk előtte nagyon megleckéztetném nem pedig már aznap siránkoznék, hogy miért nem kér bocsánatot..
2014. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy én nem könyörögtem azért, hogy ne küldjön el.
2014. febr. 9. 20:43
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

5-öske, nyelvtanár vagyok, szóval majdnem. Ennyi erővel a kérdésre is válaszolhattál volna.

Kérdező: Te hogy éreznéd magad a "párod" helyében? Miért olyan furcsa, hogy rosszul esik neki, hogy kétszer is belerúgsz?

2014. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdező férfi vagy?
2014. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Valószínű hogy azért pakoltál az első szóra, mert már nem szereted, ezért is csaltad meg, és nem akarsz magyarázkodni. De azért annyit megérdemelt volna, ((nem tudom mióta voltatok együtt) hogy bocsika..azért történt mert már nem vonzódom hozzád, már nem szeretlek.. Ne haragudj!! Ezt még most sem késő megtenni, ha már magyarázkodni nem akarsz akkor is!
2014. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Réti Brigi válasza:
Mióta volt a párod? /S hányadik kapcsolatod?/
2014. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jobb igy mindkettőtöknek, mert ha szeretted volna, hiába küldött volna a másik te, mint férfi, akkor is lecövekeltél volna. De így végül is önmagadat leplezted le, hiszen léptél és teljesen egyértelmű az irásod, hogy már érzés nincs nálad.

A nőknél más a helyzet, de nálatok pasiknál mindig igy van.

2014. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a kérdező nem nő???
2014. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!