Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért nem fontosak sokaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fontosak sokaknak már válás után a gyerekek?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasok itt arról,hogy hogyan lehetne aljas módon megrövidíteni kisemmizni gyerekeket a külön élő szülőnek.Milyen emberek milyen szülők ezek akik erre képesek?A leggyakoribb,hogy apuka vagy anyuka új életet kezd új párral,születnek közös gyerekek,és rájuk hivatkozva a régi kapcsolatból származókról már nem akar a külön élő szülő megfelelően gondoskodni.Ez leggyakrabban az új társ hatására történik,főleg az új nők új feleségek miatt,akik gonoszak irigyek és gátlástalanul kisemmiznék a párjuk gyerekeit(tisztelet a ritka kivételnek).Szülnek gyerekeket felelőtlenül,és amikor anyagilag bajban vannak,vagy csak irigységből,akkor a párjuk gyerekét akarják megrövidíteni.Mégis milyen nők anyák az ilyenek?Persze férfiban is előfordul,de gyakoribb,hogy a nők az okok.És jön a standard ostoba szöveg,hogy"talán egy elvált ember már nem kezdhet új életet,nem lehet új családja"?De igen lehet,de felelősséggel.Azt mindig szem előtt kellene tartani,hogy a meglévő gyerekekről gondoskodni kellene minden körülmények között.Ha ez megy,akkor lehet újabb közös babát tervezni.Nem utólag nyavalyogni,és undorító módon megrövidíteni a meglévőket.Ha pedig anyagilag nem éri fel az új pár,akkor igenis nincs joga hozzá mások kárára tenni!!Aki gyerekes társat választ maga mellé,az ezzel felelősséget vállalt,elkötelezettséget tudta,hogy anyagi vonzata is van ami nem kevés ha tisztességesen teljesíti az elvált szülő a kötelességét.Mert sokan képesek pofátlan módon 20-25000ft-os tartásdíjakból lefaragtatni,csakhogy nekik több maradjon.Pedig ennek a duplájából sem lehet tisztességesen eltartani egy gyereket.Mégis miért nem előre gondolkodnak sokan,és miért teszik lehetetlenné ezeknek a szerencsétlen gyerekeknek az életét?És akkor még erre jön az acsarkodás általában,az irigység az exre,főleg ha Ő jól él,akkor sok esetben az új társak ahelyett,hogy a kötelességüket teljesítenék,vele vannak elfoglalva,hogy hogyan él.Na ehhez meg mi közük van?Nagyon sajnálom az ilyen helyzetben levő gyerekeket,és nagyon megvetem azokat az embereket akik miatt ezek a helyzetek kialakulnak.

Mások hogyan gondolkodnak erről?


2009. dec. 9. 09:41
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

09.58-al teljesen egyet értek.

Miért kell felelőtlenül minimál bérből egy halom gyereket vállalni csinálni???És azt az apukát,akinek már az előző házasságából van 1-2 gyerek,de még felelőtlenül csinál párat úgy,hogy nincs mire csak minimál bérre,azt lövetném fejbe a buta nőjével együtt!!!Aki gyerekeket vállal szül,ez tarts is el Őket!!!Férfi nő egyaránt!!!Mi ebben a vita tárgya??Minden szülőnek 50-50%-ban kötelessége gondoskodni eltartani minden gyerekét!!!

2009. dec. 11. 15:15
 32/44 anonim ***** válasza:
78%

Egyoldalúan látni és véleményt alkotni a részletek ismerete nélkül legalább akkora butaság.

Szóval buta vagy Te is? Szerintem nem ezért gondold végig a következőket.

Elvált apuka (anyuka megcsalta, új pasival él) újra nősül. Apuka teljesítménybérbe, új nő jobban keres, mint apuka, közös gyerek még nincs. Apuka munkahelyén a gazdasági helyzet miatt egyre kevesebb a munka, ergo teljesítménybéresként jóval kevesebbet tud hazavinni. Ez az ő hibája?

Vagy olyat még nem hallottál, hogy valakit egyik pillanatról a másikra kirúgnak? Egyik hónapban minden rendben a másikba meg alig van pénz? Felelőtlenek? Fejbe kellene lőni őket? Gratulálok! Te is kerülhetsz ilyen helyzetbe, vagy esetleg be vagy betonozva a munkahelyedre? Ügyes! Bátor! Szidkozódni meg embereket ismeretlenül elítélni szintén okos dolog! Szégyelld magad! Kívánom, hogy ne kerülj soha a fenti helyzet bármelyikébe, de gyanítom hamar megváltozna a véleményed.

2009. dec. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem vallasi meggyozodesek vezerlik a csaladot,a szulesek szama egy normalis csaladban nem a veletlenre van bizva,hanem arra,hogy hany gyereket vallalhatnak el, tudnak jovot biztositani.A terhesseg ugyan ugy fugg a notol mint a ferfitol.Manapsag nincs olyan ember aki ne tudna,hogy mit mikor es hogyan kell tenni.
2009. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim válasza:
91%
én ismerek olyat hogy egy NŐ hagyott ott két gyermeket és a mostoha neveli őket az apával azóta is :nah az milyen?
2009. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
68%

11.17:talán olvasd el,mennyire bent vagyok a partvonalon belül.

Egyébként látod ezt írtam.A gyerekről mindjárt az exre asszociálsz.Pedig két külön személy.

2009. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
11.04:látom a gyerek szóról neked is a sérelmeid jutnak eszedbe.Még szerencse,hogy te a kérdezővel és velem ellentétben maga a tökély vagy.
2009. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
92%

Na tehát akkor ha teszem azt nekem a fizetésem 120E ft, a páromé 70E ft, és neki van egy kisfia, és a párom fizujából megy 6hónap 20%os bércsökkentés+a 20%gyerektartás, na akkor az én fizumat is áldozzuk fel szegény gyermek javára, akinek van egy full gazdag mostohapapija meg egy igen jól kereső anyucija? És ne vállaljak babát sem, mert jajj mi lesz a kisfiúval? (Mellesleg én mondom meg mikor lesz gyerek, hehehe)Értem...Na meg, ha itt a gyerek nyugodtan rugdalhatja a kutyát, leöntheti a szőnyeget csokival és fent maradhat este 11ig, mert én nem szólhatok rá? Na ne, ez maga vicc! Nem hiszem, hogy ha bárkihez oda megy a gyerkmekének egy kis barátja és rosszul viselkedik (pl.rohangál a lakásba),akkor a kedves anyuka nem szól rá, mert "jajj, hát persze, nekem erre a gyerekre nem szabad szólnom. Ilyet az én gyerekem nem csinálhat, de hát nem szólhatok". Na neeeeeeeeeeee :D

Mellesleg drága, aki le "kedves joghallgatózott". Lehet, hogy egy papírral rendelkezem, de lehet, hogy több tapasztalatom van mint neked valaha is lesz. Na akkor miről is beszélünk? El lehet ítélni, mert nem ugrom az ex nyakába minden alkalommal amikor leku..áz, de NE ítélj úgy meg egy embert, hogy nem ismered se az élethelyzetét, se a múltját, SEMMIT! Mert akkor te sem leszel jobb azoknál, akik ellen így szónokolsz.

2009. dec. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
27%

Miért több mint 70000-et fizet apuka?Ha nem,akkor nem értem miről beszélsz.Vagy a te fizetésedből vonják?

Joghallgató létedre tudhatnád,hogy "mostohaapu"fizetéséhez a gyerektartásnak semmi köze.

Amiket írsz teljesen életszerűtlen, egy gyermek fizikailag nem bír éjjel egyig randalírozni.Teli vagy gyűlölettel,még mindig csak a sérelmeid,a sérelmeid,a gyerekek sehol.ja a gyerek akkor roszalkodik,ha unatkozik.Apukának tessék foglalkozni velük,erről szól a láthatás.

Gyereket tényleg akkor szülsz ,amikor akarsz,viszont az nem lesz hehe.kedves tapasztalattúltengéses joghallgató(egyébként nekem négy van saját+ egy pótlányom),tehát nem tudom miről beszélünk.

2009. dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
63%
éjjel tizenegyig.
2009. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
24%
A kutyát meg azért rugdossa,mert féltékeny rá.valószínűleg több joga van a kutyának és több figyelmet kap,mint a gyermek.
2009. dec. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!