Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek? Félek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Félek az egyedülléttől és hogy nem találok társat két gyerek mellett.

Figyelt kérdés
A férjem egy igazi energiavámpír, lusta és szemmel láthatóan kihasznál. Elegem lett belőle, de van két csodálatos gyerekünk. A gyerekkel még valamennyire törődik, amíg nem terhes neki a dolog. Az hogy el kellene hagynom mindenki szerint így van. De mégis ott a két gyerek és még mellette én is egyedül maradok, mert tudom, hogy két gyerekes anyukát senki nem fog szeretni, meg hát nekem sem mindegy, hogy a gyerekeim mellé kit fogadok magam mellé. Félek az egyedülléttől, de így meg esélyem sincs a boldog életre. Szeretnék még egy babát, persze nem a mostani férjemtől, de valamikor még egy boldog terhességet, és szeretném boldogságban nevelni a gyerekeimet. Most éjjel-nappal csak dolgozom és mellette még ellátom a családot. Férjem meg közli, hogy ugyan most pár ezer forint pluszért nem fog másodállást vállalni. Most közalkalmazott és nagyon jól elvan a fenekén. Egy önéletrajzot soha nem küldött el, hogy Ő esetleg munkát váltson. Ha van valami hétvégi munka akkor közli, hogy nem megy, mert Ő nem fog napi 5 ezerért elmenni, mert akkor nincs a gyerekekkel. Nos a hétvége úgy néz ki, hogy Apuci 9 -kor nagy nehezen lekóvályog a padlásról, mert már ott alszik külön, és 10-re nagy nehezen felkel, és akkor kezdődik neki a nap, és persze délelőtt elmenni valamerre így már szinte kilőve. Délután természetesen lefekszik mindig a gyerekekkel aludni, ha nem alszik valamelyik akkor én vagyok vele fent. Szóval ezért nem elmenni dolgozni, ha köszi... Ez már 2 éve így megy... Szüleimnek is elegük van belőle, ha látnak és látják, hogy élő halott vagyok mellette.
2014. febr. 21. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg többgyerekes nő talál párt. Azonban könnyen önbeteljesítő jóslat lehet belőle, ha te azt mantrázod magadnak, hogy gúgyse kellesz senkinek.


Amúgy most nem vagy egyedül ebben a házasságban?Mi változna?

2014. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem írtad meg az életkorotokat és azt sem, hogy érdemben foglalkozik -e a gyerekekkel. Valószínű szakítanék, hacsak nem olyan minőségi foglalkozást végez a gyerekekkel, ami miatt érdemes tűrni. Még az egyedüllét is jobb egy rossz kapcsolatnál. Családon belül is nagyon lehet magányos valaki!!
2014. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem vagy hárpia vagy kövér, akkor simán találsz gyerekkel is pasit.
2014. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó,ez elég butaság volt.Megcáfolom.Képzeld még a kövér is talál.Ismerősömnek született egy gyereke,25 évesen,senki se tudja, még a családja se,ki az apa.A lány nagyon kövér,de szép arca van.Most 2 éves a gyerkőc, de a lánynak már komoly barátja van, aki nemcsak az "idegen" gyereket vállalta be, hanem most várják közös csemetéjüket is....
2014. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gyerekkel igazából azt kell mondjam valamennyire törődik. Nem mondhatnám, hogy nem. Velem meg annyi a törődése, hogy beszól mindenért. A gyerekek szólnak már ránk, hogy ne veszekedjünk, mert már én sem hagyom magam... Ja, hát igen, lehet bőven magányos valaki családban is... Nekem csak a gyerekek adják meg azt ami törődést jelent, maguk módján megvigasztalnak. Amúgy az egész családjuk ilyen, a nővére még nem dolgozott soha rendesen. Most szüli majd a harmadik gyerekét a semmibe, mert a férje is ilyen naplopó. Kint élnek külföldön a srác mindenféle legális és illegális dolgokból él, és mellette persze veszik fel a segélyeket. De hogy én ezt miért csak most látom, azt nem tudom.... A szüleinek a lakása már omlik össze, kosz volt még karácsonykor is amikor odamentünk, undorító a konyhájukban mi van, utálok ott vécére is lemenni. De valahogy ezek felett eddig átsiklottam. Csak amikor a gyerekek megszülettek akkor kezdett kitisztulni az agyam, hogy mibe is csöppentem a nagy szerelemből. Hülye voltam, és vagyok... Nagyon elcsesztem...
2014. febr. 21. 15:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy minden piti dolog miatt válni kell, nyilván az ember küzdjön a házasságáért. De ennek csak akkor van értelme, ha mindketten menteni szeretnétek.

Én leülnék, és megbeszélném a párommal, hogy mi az ami zavar, és ha nem változik a helyzet, akkor elválnak útjaink. Csak a gyerekek miatt nem maradnék egy olyan kapcsolatban, ahol boldogtalan és magányos vagyok. Ez a gyerekeknek sem jó, nekik is boldog és kiegyensúlyozott szülőkre van szükségük. Viszont arra figyelj, hogy ne csak vagdalózz a szavakkal, hogy te elhagyod, ha nem változik. Ha ezt kimondod, tartsd is magad ehhez, különben hiteltelen lesz minden, csak erősíted abban, hogy bármit megtehet, mert te nem tudsz nélküle élni.

Gyerek mellett is lehet új kapcsolatot kialakítani, de ne az legyen a cél, hogy egyik férfitől menekülsz a másikhoz.

2014. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még ki sem leptél az előző kapcsolatból de már a következőn töröd az agyad.
2014. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!