Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek, hogy van ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy van ez? 4éve külön szobában vagyunk,2 éve elköltöztem otthonról a gyerekek érdekében, mert csak vita volt a feleségem félrelépései miatt, aki sosem dolgozott csak eltartatta magát.

Figyelt kérdés
2 éve húzódik a válóper,nekem fizetnem kell az ügyvédet,aki szinte semmit nem csinál a tárgyalásokon nekem kell beszélni. A nejem megkapta az ingyenes ügyvédet,hol ott a fél házat az ő nevére írattam,meg minden ingóságot ott hagytam.Ő éli világát a 3szobás lakásban,megkapja tőlem a gyerektartást,fizetésem felét nekem marad 40 Ft-om ebből 30 az albérletem. Ez így reális,hol van itt az igazság szolgáltatás? Vagy az én ügyvédem ennyire tudatlan és csak a pénz érdekli? Nem csodálkszom,hogy ennyi hajléktalan férfi van önhibáján kívül az utcán!

2014. febr. 22. 11:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem így szokott működni. Szerintem nagyon béna ügyvédet fogadtál és már réges-régen le kellett volna cserélned. De úgy látszik mártír vagy és szereted ha kisemmiz mindenki.
2014. febr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Kérd a gyerektartás csökkentését.

2. Keress másik ügyvédet vagy oszd ki ezt a mostanit, de alaposan!

3. Ha 40 ezred marad, akkor elvileg Te is kaphatnál mentességet, nem gondolod? (És sztem erre lehetne fogni a gyerektartás csökkentését meg arra, hogy ott van a 3 szobás lakásuk és Te albiban vagy).

2014. febr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Ember! Keress egy masik ugyvedet. Ennyire hul.e ne legyel mar, uram bocsanat!

Ha te is tudod, hogy semmit nem er az ugyveded, akkor minek fizeted?

Paros labbal rugtam volna mar ki, minimum a 3.targyalas utan.

Raadasul a hazat az asszonyra iratod es meg se egyezzel vele, hogy akkor legalabb kevesebb gy.tartast fizess?!

Az en ex felesegem belement ebbe, bar ott hitel volt a lakason (3ev meg hatra), amit en egy az egyben kifizettem a banknak.

Gy.tartast nem fizetek, de havi 10ezret zsebpenzkent a fiamnak igen, plusz ha valami extra kiadas is van. Pl.kirandulas, uj ruhak, gyogyszer.

A zsebpenzt meg o kolti el, nem az exfelesegem. Nekem igy megnyugtatobb!

2014. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Kuzdeni kellett volna a gyerekekert. Ott,ahol mind a ket fel akarja a gyerekeket, ott majdnem fele-fele aranyban kapjak meg a felek. Ha nem szopizott meg a pelenkas kisbaba, hanem nagyobbacskak es raadasul neked volt munkad eltartani, akkor lehet, hogy most te elnel a hazban a gyerekekkel es varnad a gyerektartast. Az ugyved elmondhatta volna. Rugd ki a fenebe.
2014. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk a legelső, hogy vagy visszaköltözöl vagy ha az anya megkapta a kizárólagos lakáshasználatot akkor a te tulajdonrészedre lakáshasználati díj megillet.
2014. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, már bocs, de itt Te vagy életképtelen... mi a fenének pénzelsz pl. egy olyan ügyvédet, akinél magad is hatékonyabban tudnád képviselni az érdekeid?
2014. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezért nem hülyeség a házassági szerződés, és ezért nem csinálunk hibbant nőnek gyereket.
2014. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lakáshasználat ellenértékének már fújtak, mert magadtól mentél, anélkül, hogy kérted volna akkor. Na most meg már a feleségedé a lakás. Ajándék visszakövetelhető 5 éven belül, nézd meg, van-e rá alapod, és akkor a gyerektartás egészének, vagy egy részének elengedéséért (ha a gyerekek ellátásához muszáj valamit adnod)add el a feleségednek.
2014. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Miért is fizetsz 40.000 ft gyerektartást? A fele fizetésedet? Jogilag a 20%-a a maximum, úgy tudom. Illetve ha csak a fele az ő tulajdona a lakásban, a másikat neked is jogod van használni. Értem én,hogy gáz az új palijait nézni meg hasonlók, de legalább a fiaddal is lennél, és nem kellene albérletet fizetned, amit nem is értem hogy úszol meg 30.000-ből és hol a rezsi meg a kaja stb?

Na mindegy, azt tanácsolom,hogy igenis költözz vissza a lakásba, hátha nem lesz olyan jó kedve a volt asszonykának élni a világágát.. És ha sosem dolgozott, a számlákat emg gyerek kiadásait hogyan fizeti?? Nem értem..

2014. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

# 8/9


Attól hogy én elhagyom a lakást jogilag nem lesz másé. Elég hülyeség amit írsz.


Kéred a lakás kényszer értékesítést vagy beköltöztetsz egy cigány családot a te tulajdon részedre aztán sírva menekül ő ki.

2014. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!