Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehetnek most elsőnek együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek most elsőnek együtt boldogok?

Figyelt kérdés

Az egyik rokonom,13 éve van együtt az élettársával.Van egy gyerekük is aki már 12 éves.A 13 év is csak azért volt meg,mert megszületett a gyerek és az apa mindennél jobban szereti a gyerekét.A szerelem a férfi részéről soha sem létezett.A gyerek is részéről kezdetben nem kívánt volt,ugyanis sajnos a rokonomat (nőt) nem gondolta hosszú távúnak.Az évek alatt többször külön akartak menni,veszekedtek,elköltöztek otthonról stb.Mindig csak akislány sírása miatt maradtak együtt.A férfi megcsalta a nőt,és kb több mint fél évig tartó szeretője volt,akibe szerelmes is lett.Ez kiderült otthon,külföldre elment a szeretőjével dolgozni.Ez idő alatt,pedig folyamatosan mégjobban veszekedtek,az anya elment h nem neveli tovább a gyerekét külföldre szintén.A nő életében nem dolgozott,csak 1-2 évet,kozmetikusként.Mit gondoltok,akik köpködik egymást,évek alatt többször különmennek,megcsalás is volt már,pénzügyi zsarolás,lelki zsarolással,mindennel,amit az ember legrosszabb esetben eltud képzelni.Ezek után lehetnek boldogok még egymással?

Ha a férfi nem akarja,de a nő folyamatosan zsarolja a gyerekkel és a gyerek is az apját látja a hibásnak,de azt akarják h maradjnaka együtt és egy utolsó esélyt adjnaka egymásnak? Lehetnek még boldogok egymással?

Féltem.Nagyon féltem a rokonomat.


2014. márc. 1. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebben a történetben mindenki retardált?
2014. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem ahol soha nem volt szerelem ott soha nem is lesz :/
2014. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Egy nagy állat lenne a pasi ha visszamenne. A nőt a pasi helyébe úgy fenéken billenteném, hogy a világ másik végén kötne ki.
2014. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A gyerek most hol van?
2014. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ez a nő a rokonod én nem félteném, lapáttal vágnám képen. Nem , nem lehetnek boldogok, a pasi egy nagy barom, hogy akarata ellenére még velük maradt kezdettől fogva. Már rég tévhit , hogy a gyerek csak akkor lesz normális ha van anyuci apuci. Nem , a gyerek akkor lesz normális és boldog ha van szeretet és törődés a felnövésében.
2014. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te a férfi szeretője vagy és magadat félted. Tényleg bevetted azt a mesét, hogy 13(!) évet lehúzott valakivel csak a gyerek miatt? Naív vagy.
2014. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaaaj, ugyan már. Ezt neked mondja. Unja a feleségét, mégis mit mondhatna, hogy ne fordulj sarkon? Mondjuk ez egy kicsit átlátszó, de gondolom nem állt 2x sorba, amikor az észt osztogatták...
2014. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Soha!!!Ezt nem egy embernek kell akarni..úgy hogy a másikat zsarolja?!

Miért nem hagyjátok egymást békén??

2014. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!