Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom volt felesége engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom volt felesége engem zaklat az Ő gyerektartási ügyük végett. Mit tegyek, hiába voltam a rendőrségen? Kikészültem már tejesen.

Figyelt kérdés

A párom külföldön dolgozik.rengeteg a kiadása itthon ezért a gyerektartás felét fizeti a volt asszonyának.A volt felesége viszont bárhol meglát engem nekiáll ordítozni,és ma pl már tettlegességig fajult a dolog.Löködött,curvázott az utcán.Majd elsüllyedtem szégyenemben.a párom nem tud megvédeni mert a nőt azt sem tudjuk hol lakik a gyerekekkel.A gyerekekkel nincs is kapcsolata az apjuknak.az ex letiltotta őket.de a havi 100ezer az kéne neki.Amit lehetetlen teljesíteni.

mit tegyek a zaklatások ellen?A rendőrségen azt mondták mivel 30 napok eltelnek már nem minősül zaklatásnak.félek nem lesz jó vége.Én nem vagyok verekedős típus.Mellesleg a páromtól be tudja hajtani a többi pénzt?Nincs semmije,még bejelentett lakcíme sem.a munkája is olyan,hogy télen kijelenti a főnöke és márciusig nem dolgoznak (építőipar ugye).Akkor miből fizessen?én nem fogok az ő volt házasságára áldozni.főleg,hogy az ex így cirkuszol.Már nagyon el vagyok keseredve.

és hozzá teszem a nő szült egy másik pasitol aki nem is vette a nevére az új gyereket.Úgy néz ki még ezt is a páromra akarja verni.Már 2 éve külön vannak.a gyerek meg most 3 honapos.kapcsolatban sem voltak.

lehet ez így zavaros ,de nagyon ki vagyok készülve.


2009. dec. 15. 18:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Én tudok olvasni,meg eszem is van.

Tök mindegy,hogy sok vagy sem,ha elváltak és van róla papír,akkor annyit kell fizetni.Ha sok adjon be csökkentésre kérelmet.Viszont amíg nincs határozat annyit kell fizetnie az apának,ami elöszőr meg lett ítélve.

Vagy fizessen kevesebbet,és te felajánlod,hogy kifizeted helyette a különbözetet,perköltséget?Gondolom,nem,csupán itt rázod magadat,hogy hülye ex..

2009. dec. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Bár ráznám magam:D De nincs mire.És én az exnek is megmondtam szálljon le rólam.És,különben sem normális.De verekedni nem fogok.Annál én többre tartom magam.
2009. dec. 16. 16:28
 23/34 anonim ***** válasza:

Jah,hogy ti itt csak szitkozódni akartatatok,bocsi,azt hittem tanácsot vársz.

Akkor további jó mulatságot,viszont ne csodálkozz nagyon,ha majd kopogtat egyszer a rendőrség,vagy a végrehajtó(esetleg mindkettő)

2009. dec. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Nézd,hozzám kopogtathat.A páromnak itt semmije sincs.Még bejelentett lakcíme sem.És senki nem szitkozódik.Csak tudod más is lehet hasonló helyzetben.És nem kívánom ezt neked,mert nagyon nem könnyű.És azért van ez a fórum,hogy véleményeket alkossunk.Én a tiédet is köszönöm.
2009. dec. 16. 16:33
 25/34 anonim ***** válasza:

Nem neked írtam ,hanem a 16.20-asnak.

Viszont ha nem nálad vannak a holmijai,akkor mennek oda ahol van,sőt már le is ültethetik a hátralék miatt.Nemrég egy másik barátnőnek linkeltem be,aki nem hitte el,hogy a párja ülhet,ha nem fizet.De hát a ti életetek...

2009. dec. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Persze ,hogy ülhet.De fizet ,csak nem annyit.És ha a ruháit le tudják foglalni hát vigyék.Max ha ül abbol még nem lesz pénz.
2009. dec. 16. 16:38
 27/34 anonim ***** válasza:

16:25 egyszerüen h-e, komolyan nem értem miért nem ért meg. Ugye nincs a bírósági papíron az hogy 100eforintot kellene kifizetni. Baromi sok, s nem is nagyon hallani ilyet. Tudod kérdező a 16:25 az ex nővel tud azonosulni, leht hogy ő is olyan utcai támadó, meg ilyesmi.

Miért követel annyit az a nő? Miért szitkozódik. Gondolom nem IQ bajnok. Ismerem a fajtáját. Szociális osztályon dolgozom, sok ilyennel találkozom. S a legtöbb esetben bármennyire nem akarom az ilyen embernek megy a szekere.

2009. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Azért lett 100ezer,mert a visszamenőt is kérték tőle.De akárhogy számolom ez nem fél év hátraléka hanem sokkal több.Már lassan 2 éve külön vannak.Szeptemberben ideállított a lakásomhoz a kerítés elé ordítani a volt anyósával.A tüdőbeteg édesapám meg kint dolgozott,majdnem mentőt kellett hívni.az idegtől befulladt.És hozzá teszem a páromnak még a végzés sincs a kezében,mert minden levele az annyához ment és az meg eltűntette.Mert ugye nem beszélnek.komolyan zavaros ügy és én tudom,hogy a papírokat is be kell szerezni.De honnan?És ő minden nap este fél 7,hogy hazaér.
2009. dec. 16. 16:46
 29/34 anonim ***** válasza:
44%

Az ausztriai minimálbér 1000 euró,(260000 ft)tehát két gyermek után a 100000 ft ebből nem is olyan sok.Valószínű le van papírozva,ha nincs is,kedves szociális munkás,tudhatnád,hogy ha anyuka a bíróságon kéri,hogy mivel eddig ezt fizette apuka,akkor ezután is meg fogják neki ítélni.

Érdekes én meg olyan apukákkal találkoztam,akik szerint nekik nem is kellene gyerektartást fizetni.(egyébként akkor tudhatnád,hogy ekkora gyerekeket nem lehet eltíltani,itt valószínű az van,hogy apuka tojik rájuk,mint arra is,hogy csökkentést kérjen,ha sokalja)Talán havonta cserélnünk kellene a munkahelyen,hogy ne legyen olyan egysíkú.

Tehát helyes sorrend:Apuka fizet,bemegy a bíróságra,ha lecsökkentik kevesebbet fizet.Az,hogy a lánygyermeke most per pillanat esetleg beteg és orvoshoz megy,az nem játszik a történetben.Az se,hogy bezárt az amnézia és azóta az ex csapzottan jár.Sőt az se számít,hogy az új gyerekének nem tudja ki az apja(lehet akár a volt férj is,egy dns vizsgálattal meg fogják állapítani,ha kétséges)

2009. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom sok hónap összegét kéri a hivtal kifizetésre. Részletfizetési lehetőséggel kell fordulnia az illetékes gyámügyi hatósághoz, illetve kérheti a végzés személyes átvételét is. Az anyukája biztos nem tudta eltüntetni, mert helyette nem veheti át a dokumentumot.

Kitartást kívánok neked!

2009. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!