Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom volt felesége engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom volt felesége engem zaklat az Ő gyerektartási ügyük végett. Mit tegyek, hiába voltam a rendőrségen? Kikészültem már tejesen.

Figyelt kérdés

A párom külföldön dolgozik.rengeteg a kiadása itthon ezért a gyerektartás felét fizeti a volt asszonyának.A volt felesége viszont bárhol meglát engem nekiáll ordítozni,és ma pl már tettlegességig fajult a dolog.Löködött,curvázott az utcán.Majd elsüllyedtem szégyenemben.a párom nem tud megvédeni mert a nőt azt sem tudjuk hol lakik a gyerekekkel.A gyerekekkel nincs is kapcsolata az apjuknak.az ex letiltotta őket.de a havi 100ezer az kéne neki.Amit lehetetlen teljesíteni.

mit tegyek a zaklatások ellen?A rendőrségen azt mondták mivel 30 napok eltelnek már nem minősül zaklatásnak.félek nem lesz jó vége.Én nem vagyok verekedős típus.Mellesleg a páromtól be tudja hajtani a többi pénzt?Nincs semmije,még bejelentett lakcíme sem.a munkája is olyan,hogy télen kijelenti a főnöke és márciusig nem dolgoznak (építőipar ugye).Akkor miből fizessen?én nem fogok az ő volt házasságára áldozni.főleg,hogy az ex így cirkuszol.Már nagyon el vagyok keseredve.

és hozzá teszem a nő szült egy másik pasitol aki nem is vette a nevére az új gyereket.Úgy néz ki még ezt is a páromra akarja verni.Már 2 éve külön vannak.a gyerek meg most 3 honapos.kapcsolatban sem voltak.

lehet ez így zavaros ,de nagyon ki vagyok készülve.


2009. dec. 15. 18:19
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
27%

Ha nincs semmije,akkor mi az a sok fizetnivaló,amire elmegy a pénz?

ha nem dolgozol miből élsz?

Ekkora gyerekeket nem lehet senki ellen fordíta,látják már maguktól is,hogy mi van.ja,és az egész város hibás,csak ti ketten szegény ártatlanok...

Menj el dolgozni,aztán keress egy rendes pasit.Hidd el,az a tiszta ,ha magadat eltartod,mert ha más teszi,akkor bizony az sokba kerül.Nem is csodálkozom,hogy az anyjuk balhézik veled,ő azt látja,hogy van a két kamasz gyerek,aki sokba kerül,apa nem fizet annyit,amennyit kell,te meg otthon mereszted...te nem lennél kiakadva a helyébe?

2009. dec. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként a gyűrű árából mehetett volna pár havi gyt nyugodtan...a gyerekek a fontosabbak!
2009. dec. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
65%
12:20 Baromi nagy választ adtál. Egy sor sem szól arról, hogy az apa nem támogatná a gyereket. Értelmezni kellene a sorokat. Lám lám valakinek még ez is nehezére megy, bezzeg a rossz indulat simán megfogalmazódik benned. A gyűrűnek és a gyt egymáshoz semmi köze.
2009. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
31%

Már hogyne lenne,a törvény szerint akár a saját rovására is köteles gondoskodni a kk gyermekeiről.Persze a gyűrű az bezony életfontosságú.

Azonkívül igenis tudok olvasni.

Egy pasi aki külföldön dolgozik és nincs semmije,viszont gyt nem annyit fizet,amennyit kell,mert sok a kifizetnivalója.Aztán van a barátnő,akinek mindene van,csak éppen munkája nincs.

Meg a szemét anya,aki követeli a gyt-t. Nahát!

2009. dec. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

azért nincs semmije,mert amikor házasok voltak a nő belerángatta egy újépítésű lakás vásrlásba.A saját paneljük is belement.A nő 14 évig semmit nem dolgozott.Amikor már majdnem kulcsra kész lett a lakás(a párom rengeteget melozott benne)addigra a nő lelépett az osztrák csövessel és elindult a válás.A kéró uszott.Vitte a bank.Talán még Bar-os is a párom.Anyai öröksége minden bele ment.Ezért nincs semmije.A nő totál tönkre tette.És tudod amint lehetőségem adódik én újra dolgozni fogok.Sajnos nem könnyű.És még szerencsére van annyi félretett pénzem,h el tudjam tartani magam.Akár a párom nélkül is.

Mellesleg a párom annya egy követ fúj a volt menyével.az se dolgozik.A panelját el fogják venni mert nem fizet rezsit.Ő is nekem jött már a városba,volt is bírósági ügy.azt hallottam együtt laknak a volt menyével akit mocskolt még 1 éve.Tudod úgy gondolják a gyerektartásból majd megélnek.mi meg nélkülözünk mindenben.

2009. dec. 16. 15:00
 16/34 A kérdező kommentje:
És hozzá teszem azért van mindenem,mert nekem volt munkám,volt másik életem ami fuccsba ment.Szülői háznál van lakrészem.DE AZ ENYÉM.Nem 18 éves kezdő vagyok.Szerintem tedd félre a rossz indulatod és nézd meg jobban a sorokat amit írtam.Mert fizeti a párom gyt.-t.De ha egyszer nem bírunk annyit akkor nem bírunk.És te vajon elmennél reggel 4:20-kor este 18:30-is dolgozni?És nélkülöznél havonta,csak azért,hogy az exed az amnesia-ban tudjon vásárolni?Na ezt is vedd figyelembe.Mert az én párom így él.Nem is látom egész nap.Mégha itthon is meresztem szted.De nekem attol itthon is van munkám a rengeteg állat amit etetni ,gondozni kell.A nagy telek,minden.
2009. dec. 16. 15:07
 17/34 A kérdező kommentje:
És hozzá teszem,nem a legdrágább gyűrűt vásárolta.De szeretne új életet kezdeni.VELEM.Neki nincs joga hozzá?Mert valaki egyszer már tönkre tette.És még most is azt szeretnő a nő.Mert ordítozta,hogy a híd alatt fog kikötni.Ezt szeretné elérni a mocskolódásával.Az én bántalmazásommal.
2009. dec. 16. 15:10
 18/34 anonim ***** válasza:
27%

Nem mocskolódok,csupán a tényeket nézem.Igen kezdhettek új életet(de te minek is akarsz,ha ilyen szörnyű),de akkor is első a gyerektartás.Az ha ki van fizetve,akkor lehet venni akármit.

Azért nem hiszem el,hogy külföldön annyit nem keres,hogy kifizesse mindet.Egyébként tökmindegy be fogják hajtani rajta elöbb-utóbb,kár sumákolni.

Ne is haragudj,ez kissé fura,hogy ex megcsalja,erre a saját anyja összeköltözik a nővel.Biztos vagy abban a megcsalásban?Szerintem a pasi az ősi régi játékot játsza.Te meg vagy mindent elhiszel neki,vagy bent vangy te is.Különben nem "utálna "mindenki.Komolyan sose gondolkoztál el rajta,hogy hogy a fenébe lehet az,hogy mindenki titeket hibáztat?Még a saját anyja is.Én a helyedbe futnék egy kört,mégis mi az igazság.Mert aztán nehogy nemsokára te nézegessél az albérletbe,miközben újnő ide írogat,hogy mekkora szemét a pasija ex-e.

2009. dec. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Nem vele szörnyű.Semmi gond nem lenne ha az exe nem rángatna az utcán.Mert nekem semmi közöm hozzájuk.Menjen a bíróságra és ott intézkedjen.És az mond valamit,hogy a párom öccse sem beszél az anyjukkal.ott is szét akarta túrni a házasságot.Mert dolgozni nem akar és ott is a menyét zaklatja hogy adjon neki.Meg vigye a zaciba az ékszereit.Egyébként hidd el nekem is már minden megfordult a fejemben,hogy mi ez az egész.De ez kis város és mellesleg a páromat gyerek korom óta ismerem itt nőtt fel a másik utcába.szóval nem tudok róla rosszat.csak 20 év után találkoztunk ismét.Ez van.de tudom igazad lehet.Égettem már meg magam én is.És tisztában vagyok a gyerek tartással is.De 100ezer irreális összeg.napi 180km-t utazik.elmegy benzinre egy csomó.nincs kolbászból a kerítés .Bár lenne.És a bíróságon csak úgy mondták ki a választ ha ő bele egyezik a 100-ba.Az ügyvéd is mondta egyezzen bele és carjon a primitív exre.Ott is csak cirkuszolt a nő.8ált.-ossal ekkora a műveltsége neki.de az tök mindegy,akkor se rángasson,curvázzon az utcán.mert én süllyedek el.És hozzá még meg is akart tépni.Az én 66 éves vékony pici anyukám fogta vissza.Mert Ő is jelen volt szegény.
2009. dec. 16. 16:13
 20/34 A kérdező kommentje:
Végre:)Ez komolyan így van.A nő olyan mint aki őrült.És lehet nem is a volt anyósával él már,hanem az utcán.Mert elégy zsírban ázott a haja és carul nézett ki.A nagyobbik leány kullogott vele meg az újszülött babakocsiban.Aki ki tudja kitől van.És különben is a nagyobbiknak nincs suli?Állítólag fodrásznak tanul.
2009. dec. 16. 16:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!