Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom volt felesége engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom volt felesége engem zaklat az Ő gyerektartási ügyük végett. Mit tegyek, hiába voltam a rendőrségen? Kikészültem már tejesen.

Figyelt kérdés

A párom külföldön dolgozik.rengeteg a kiadása itthon ezért a gyerektartás felét fizeti a volt asszonyának.A volt felesége viszont bárhol meglát engem nekiáll ordítozni,és ma pl már tettlegességig fajult a dolog.Löködött,curvázott az utcán.Majd elsüllyedtem szégyenemben.a párom nem tud megvédeni mert a nőt azt sem tudjuk hol lakik a gyerekekkel.A gyerekekkel nincs is kapcsolata az apjuknak.az ex letiltotta őket.de a havi 100ezer az kéne neki.Amit lehetetlen teljesíteni.

mit tegyek a zaklatások ellen?A rendőrségen azt mondták mivel 30 napok eltelnek már nem minősül zaklatásnak.félek nem lesz jó vége.Én nem vagyok verekedős típus.Mellesleg a páromtól be tudja hajtani a többi pénzt?Nincs semmije,még bejelentett lakcíme sem.a munkája is olyan,hogy télen kijelenti a főnöke és márciusig nem dolgoznak (építőipar ugye).Akkor miből fizessen?én nem fogok az ő volt házasságára áldozni.főleg,hogy az ex így cirkuszol.Már nagyon el vagyok keseredve.

és hozzá teszem a nő szült egy másik pasitol aki nem is vette a nevére az új gyereket.Úgy néz ki még ezt is a páromra akarja verni.Már 2 éve külön vannak.a gyerek meg most 3 honapos.kapcsolatban sem voltak.

lehet ez így zavaros ,de nagyon ki vagyok készülve.


2009. dec. 15. 18:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
65%
16:52 nem vagyok szocilális munkás! Rosszindulat árad belőled. Ha nem tetszik valami el lehet menni nagyon nagyon messze.
2009. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Az apuka lelki beteg lett amikor a gyerekek elbujkodtak előle.És nem tojik rájuk.De ekkora gyerekeket már nem lehet kényszeríteni,hogy látogassák az apjukat.1 éve nincs kapcsolat.Nem a párom hibájából.És ha 1000 euro le is van fektetve,akkor az apa halljon éhen.Ugyanis abból még bőven van mit kifizetnie.És nem mondta hogy nem fizet gyerektartást.A nőnek tök könnyű lenne mondjuk csak úgy leesik havi 100 innét,a másik pasitól ki tudja mennyi.De nem is értem.3 év múlva 18 éves a nagy.A kicsi 4 év múlva.Akkor mit művel a csecsemő apjával.
2009. dec. 16. 17:00
 33/34 anonim ***** válasza:

Ejnye,16.41-kor még szociális osztályon voltál.Gyorsan váltogatod a munkahelyeidet:-)

Hát,ha a törvény betartása rosszindulat,akkor ám legyen!


Még mindig nem értem,ha nincs apukának semmilye,mire az a sok kifizetnivaló?-ami közlöm nem játszik a gyerektartás meghatározásában.Hitelt felvenni,mobilszámlát fizetni nem kötelező.Gyerektartást igen!Nyugodtan lehet rosszindulatozni,de a bíróság nem fogja azt nézni,hogy apukának mennyi a részlete a bankba,kocsira,mekkora a rezsije,mennyivel tartozik a szomszéd néninek.

2009. dec. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
16.59:nem én írtam ki a kérdést,én tudom mi jár a gyerektartás nem fizetéséért.Aztán lehet ajvékolni,de ez a törvény.
2009. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!