Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvalt nokent egy 10 eves es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvalt nokent egy 10 eves es egy egy eves gyerekkel nehez párt talalni?

Figyelt kérdés

Miert gondolja sok ferfi, hogy egy no 35 evesen mar " kozel van a szavatossaganak a lejaratahoz"?

Mennyire jelent gondot a gyerek egy normalis pasi szemeben?


2014. márc. 17. 22:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
75%
Sok nő 40 évesen úgy kezd kinézni mint egy ötvenéves nagymama. Ha saját maga is akar még gyereket, akkor gond lehet, hogy neked már kettő van, és esetleg nem akarsz harmadikat.
2014. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
49%

Sok pasi meg mint egy 50 éves nagypapa. Nem kell általánosítani.


Egy ismerősöm pár éve vett feleségül egy 35 körüli nőt, akinek 2 gyereke volt már, egy akkor 8 év körüli és egy kisebb, azóta van egy közös gyerek is.

2014. márc. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
97%

Oszinte véleményt vársz, így megírom, hogy mi gondolok. Nem akarlak megbántani, de így elég nehéz lesz párt találni.

Kezdjuk annál a pasitípusnál, aki még szeretne gyereket. Tegyuk fel, o szeretne 2 saját gyermeket. Viszont az neked már 4 saját gyermeket jelentene. Megint másképp állnak a férfiak a gyerekekhez, ha a sajátjukról van szó. Gondolok itt arra, hogy a saját gyermek a szuletéstol fogva vele van, egyutt tanulja meg az anyukával, hogyan kell bánni a babával. Ebben az esetben viszont az anyukának, vagyis neked már megvan a saját elképzelése, mit hogyan a legjobb. Ráadásul az apaszerep is kérdéses, mert egy 10 évesnek már a gyermekkora nagy része "odavan" így nem tudni, hogyan fogadna egy új apukát, aki hirtelen megszabná, hogy mikorra legyen otthon, hogyan oltozzon, tanuljon, stb... Az egy éves tekintheti apjának az új párt, viszont ez sem lesz 100%-os, ha a biológiai apa tartja rendszeresen a kapcsolatot a gyerekekkel.

Itt is lehet olvasni boven olyan kérdést, hogy az anyuka elkényeztetett (vagy ha anyuka sokat dolgozik, akkor kevés figyelmet kapott) gyerekét az új apuka próbálná megnevelni. Anyuka meg kirakja a kérdést "Milyen jogon szól bele a fiam dolgaiba?". Egy ilyen hozzáállású no mellett meg még kevésbé érzi a férfi apának magát.

A férfiak másik csoportja, aki nem szeretne gyereket, o most hírtelen kapna kettot is.


Visszatérve az elso kérdésedre. Egy 20 éves srác szemében elofordulhat, hogy lejárt szavatosságúnak (te szavaiddal élve) nézzen. Viszont egy 40 éves férfi megint másként tekint rád.


Tényleg nem akartalak megbántani, csak gondoltam jobb ha látod ebbol a szempontból is.

Egyébként nem reménytelen ;) Saját rokoni koromben is elofordult, konkrétan unokatestvérem (szintén 35) találta meg a társát egy elvált 2 gyermekes anyuka személyében és a mai napig jól megvannak, imádja a not és a gyerekeket is.

2014. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
93%
Habár en gyerek vagyok, (14 éves), remélem hasznos lesz amit mondok. Nekem anyum és apum elváltak mikor 27 évesek voltak, én ekkor voltam 1, a nővérem 4 éves. Mikor 3 éves voltam, anyukam és apukám is talált magának új párt. Apukám elvette feleségül, és már 8 éve hazasok, született oda egy testvérem is. Anyukam egy nála kb 20 évvel idősebb emberrel jött össze, akit nagyon szerettem. Neki is volt két lánya, pont annyi idősek mint mi a nővéremmel. Együtt voltak 6 évig, majd szakitottak. Anyukam talált magának egy új párt, amikor én 8, a nővérem 11 volt. Azóta is együtt vannak, született két öcsém is, és nagyon szereti anyukamat. Szóval egy normális pasieban nem hinném hogy sokat. Az új nevelőapumnak pl azelőtt semmiféle kapcsolata nem volt gyerekekkel, és kb 5 év alatt 4 is lett neki. Te is találsz valakit, aki annyira szeret mint anyukamat szeretik :)
2014. márc. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
45%
Szia!Nem az számít, hány éves vagy, hány gyereked van és elváltás e vagy sem! Csak az számít, tisztában vagy e magaddal, megbeszélted és feldolgoztad e a múltat magadba, megbocsátottál e magadnak?_Tiszteled e magad?Ha ezekre igen a válasz, akkor találsz méltó társat 5 gyerekkel is! Aki magát nem tiszteli, azt msok se fogják. Mutass jó példát a gyermekeknek, légy olaadó, de ne szolga, tanulj meg határokat felállítani, legyenek elvárásaid, de ne várj el mástól olyat, amit te magad se tudnál betartani!Ha megismersz valakit, ne viselj álarcot és ne akard a legjobb oldalad mutatni, hogy jobban tetszél.Mutasd ami vagy, ha így kellesz, akkor nem lesz gond, tiszteletben fog érte tartan, beszélgess sokat, mély dolgokról. Ne hagyd magad hamar ágyba vinni, mert te már asszony vagy, nem egy hülye egyetemista liba, egy éjjeli felhúzásra. Te férfit keresel, társat, szövetségest, aki otthonra, békére lelhet nálad, benned. Így elkerülheted a lukra lövőket és az átsírt én nem kellek cask egy dugásra éjszakákat.Bízz magadban és eljön a második lehetőség. Sok erőt és türelmet kívánok hozzá!
2014. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
86%

Párt, tudsz találni,

csak nem biztos, hogy olyant amilyent te szeretnél...

2014. márc. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
28%

A szerelem vak, tehát könnyű találni...!


Azonban nagy valószínűséggel a jelölteknek is lesznek már gyermekei, Te gyereked, én gyerekem, esetleg a mi közös gyerekünk......


A frissen elvált férfiak, bánatukban még azt gondolják, hogy hiányzik nekik a gyerekzsivaj.

Ellenben a régebben elváltak már belátják, hogy ők nem gyakorló apukák - és nem is hiányzik nekik.

Sőt rengeteg válás pont azért történik, mert a férj alkalmatlan az apaságra.


Tehát a fenti okból sajnos rengeteg pasi kiesik a mezőnyből, így nagy a kompromisszum.


Használd bátran az internetes társkeresőket!

(A pici korát lehetőleg ne tüntesd fel. Az első olvasatra túl nagy kihívás.)


Magam is neten találtam válás után társat, esetemben direkt

feltétel volt, hogy legyen nagyobb gyermeke a páromnak.

Azért, mert én mar nem szeretnék több saját bébit.


Vagyis van akinél előny, hogy vannak gyermekei......

(40 éves korod fölött leszel igazi fénykorodban, addig nem lehet akadály a gyermekek kora.)

2014. márc. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
51%

Nem mindegy, hogy nehéz e? :) Keress aztán vagy lesz vagy nem. Ha nem, akkor egyedül leszel. De amúgy annyi férfi van, hogy előbbb utóbb csak lesz valami, csak próbálkozz újra és újra és újra és újra és újra és újra stb.


Szerintem addig is figyelj a barátaidra. Hívj meg néha valakit magadhoz egy kajára. A gyerekeidnek is jó ha találkoznak másokkal és neked is.

2014. márc. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező te szóba állnál gyerektelen nőként 2 gyerekes apával?

Normális pasi családra vágyik, persze lehet a te gyerekeid a családja, de az megint más mint egy saját. Vagy kérdező te szülnél még 2 gyereket, ha a normális férfi arra vágyna?

2014. márc. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
86%

"Mennyire jelent gondot a gyerek egy normális pasi szemeben?"


- a gyerek

2014. márc. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!