Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért tartozok magyarázattal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartozok magyarázattal a férjemnek, ha válófélben vagyunk?

Figyelt kérdés

Anyagi és egyéb okok miatt még 1-1,5 hétig egy lakásban kényszerülünk lakni. Tegnap leálltam beszélgetni egy férfi ismerősömmel, a férjem pedig kérdőre vont. Mondtam neki, hogy már semmi köze hozzá. Ő mondta ki, hogy nem szeret, váljunk el. Akkor most mit féltékenykedik?


Egyébként szupertitkos dologról beszélgettünk a férfivel: másik munkahelyet szeretnék, és ez ügyben kértem a segítségét, ha hall valamit, szóljon...


2014. márc. 27. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartozol magyarázattal.

Nekem is volt már ilyen, igaz nem válás, hanem szakítás. Már nem akart engem, de azért mással se legyek :S Sose fogom megérteni :D

Talán az lehet, hogy bántaná a büszkeségét, hogy nem törsz össze, azért mert elhagyott, sőt lenne is párod és még boldog is lennél.

2014. márc. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eléggé magam alatt vagyok, bár igyekszem nem mutatni. Ha el akar hagyni, menjen. Könyörögni nem fogok.
2014. márc. 27. 09:06
 3/12 Passiflora ***** válasza:

Magyarázattal nem tartozol neki. Ha érdeklődik, hogy kivel és miről beszélgettél, akkor elmondod, ha akarod, ha meg nem akarod, akkor nem.


Szerintem az emberek többségének az a természetes és normális, hogy valaki megállhat az utcán egy ellenkező nemű emberrel beszélgetni akkor is, ha férje vagy felesége van.


Én legalábbis nem tudnék és nem is akarnék olyan férfival együtt élni, aki emiatt kérdőre von, mert nem a társának, hanem a tulajdonának tekint, vagy aki olyan szinten önbizalomhiányos, hogy ilyesmi miatt féltékenykedik.

2014. márc. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem tartozol semmilyen magyarazattal, a szakitas megtortent amikor kimondtatok hogy valtok. Onnantol mar csak adminisztracio.


Masreszt annyi koze lehet meg hozza, hogy amig a valast ki nem mondjak addig fogant gyermek apasagi velelmet keletkeztet. Tehat (szelsoseges eset ne vedd magadra) ha most valaki csinalna neked egy gyereket, annak -ha pl az illeto nem veszi a nevere- alapertelmezes szerint meg o lenne az apja papiron.

De ez mar tenyleg csak szorszalhasogatas.

2014. márc. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem titok, hogy miről beszélgettünk. De zavar, hogy a történtek után is érdeklődik, most miért kellene vele mindent megosztanom?
2014. márc. 27. 09:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tartozol magyarázattal, és ezt te is tudod. Inkább az a gond, hogy miért aggaszt téged annyira ez a dolog, hogy felteszed ide kérdésként?
2014. márc. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4#

én szeretem a férjem, és nem akarnék elválni. De ha ő kimondta, hogy ő elválik és kész, nem fogok könyörögni.

2014. márc. 27. 09:31
 8/12 A kérdező kommentje:
bocsi, nem a 4# hanem a 6#
2014. márc. 27. 09:31
 9/12 Andizsuzsi ***** válasza:

Mi nem vagyunk válófélben, mégsem tartozok magyarázattal, ha bárkivel megállok beszélgetni.

Lehet, hogy igaza van az előttem válaszólan, s a férjed azt várta, hogy te majd "kardodba dőlsz" az ő döntésétől.

2014. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na ez jellemző ám a pasikra, az én volt férjem is elhagyott egy másik nőért, de amikor később én kezdtem el ismerkedni, akkor meg cirkuszolt és féltékenykedett. De másoktól is hallottam hasonlót, szeretős történetet is, hogy a férfi szeretőt tartott, még nem is hitegette csak annyi volt hogy jól érzik magukat egymással, ő persze még az asszonnyal is volt, de mind a kettőre féltékenykedett.
2014. márc. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!