Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válófélben lévők hogy viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben lévők hogy viselkedtek, kommunikáltok a másikkal, haraggal, közömbösen, kedvesen?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Intelligens ember, kimondottan normális törődést, és kommunikációt tart, egészen addig a pillanatig, mig papiron házas a másik féllel.


Nincs olyan, hogy nem mosok rá. nem adok kaját stb.

2013. okt. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érdekes amit írsz ,a férjem elköltözése előtt 2 nappal mondta ,hogy ki ne mossam a ruháját...másnap végig szótlanul viselkedett hiába kértem,hogy menjünk el a gyerekekkel valahova,aztán harmadik napon pedig provokálta,hogy leléphessen .
2013. okt. 16. 13:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Haraggal, közömbösen, kedvesen - tökéletes a sorrend. Amíg még együtt éltünk de már beszéltünk a válásról, nagyon haragudtam rá. Amikor elköltözött, egy idő után normalizálódott a helyzet, akkor közömbösek voltunk. Most, 2 évvel a válás után általában kedvesek vagyunk egymáshoz.
2013. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1: ne haragudj, de nem vagyok hajlandó olyan férfinak akár egy kanalat is odébb rakni, aki úgy megalázott mint az exférjem. Tudja hol a mosógép, a hűtő, oldja meg magának.
2013. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ùgy gondolom hogy ha egy kapcsolat véget ér akkor sem kell köpködni a másikra, normális emberhez méltó hangnemben lehet beszélni a másikkal. Sok ember nem képes rá, mert a saját sértettségét nézve kifordul önmagából, nem biztos hogy célravezet.
2013. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

elváltam

egy hangos szó nem volt, inkább kedvesek voltunk és vagyunk egymáshoz mint közömbösek


egyébként sosem tudtam megérteni, hogy mire a harag, a gyűlölködés ... legalább arra gondolnának olyankor, hogy valamikor szép volt a kapcsolat és ennek oka volt

2013. okt. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben a konkrét esetben a kérdező helyében megpróbálnék közömbös lenni. Nem akarnék csúnya válást, már csak a gyerekek miatt sem, de nem tudnék kedves lenni vele. Azt meg felejtse el, hogy mossak, főzzek rá. Döntött, ahogy döntött, viselje a következményeket. Egyszer nemárt felnőnie.
2013. okt. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor már válófélben voltunk, akkor már nem laktunk együtt. De előtte már nagyon haragos volt minden, a feleségem állandóan kiabált, veszekedett, elviselhetetlen volt. Azóta se javult a helyzet. Minden alkalmat megragad, hogy a láthatást megakadályozza, pedig már eltelt több év. Ellenem neveli a gyerekeket, hazugságokat állít rólam a gyerekeknek és a környezetünknek. Borzalmas egy hárpia. Szerencsére a gyerekek szeretnek és ismernek annyira, hogy nem dőlnek be neki. Sajnálom hogy nem alakult jobban a kapcsolat a válás után sem, de már csak a gyerekek miatt.
2013. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!