Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy éltétek meg, maikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éltétek meg, maikor a férjetek közölte válni akar?

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ledöbbentem. Megkérdeztem nem lehetne helyrehozni az egészet? Azt mondta nem. Én meg annyit kértem, hogy akkor békében váljunk el, mint 2 felnőtt.

Egyébként teljesen összetörtem, lefogytam, 1 hétig nyugtatón éltem. Persez ő ebből nem vett észre semmit.

Mikor kimondták a válást,akkor rájött hogy szeret engem de akkor késő bánat volt.

2014. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát köpni, nyelni nem tudtam hirtelen. Utána még éveket együtt éltünk (különböző okok miatt), én sokáig próbáltam helyrehozni a házasságunkat, de ő nem tett semmit. Aztán szépen lassan feldolgoztam és onnantól nem voltam összetört és szomorú. Aztán amikor lehetett, már simán el tudtam költözni tőle. De akkor per pillanat teljesen padlóra tett, amikor kijelentette.
2014. márc. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy éreztem, mintha kitépték volna a szívem. Azt hittem, meg fogok őrülni a fájdalomtól. Hetekig nyugtatóval voltam csak képes ép ésszel elviselni, 3 hónap alatt lefogytam 15 kilót.
2014. márc. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hittem el, iszonyú volt. Teljesen összetörtem. Elég gyengék alapból is az idegeim, akkor két hétig valamilyen félálomszerű valamiben voltam - aludni nem tudtam, de a sok sírás kimerített, olyan volt, mintha nem is én lettem volna. Őszintén azt hittem, hogy belehalok. És szintén rengeteget fogytam :D

De utána jobb lett, bár van azóta néhány olyan egészségi problémám, amik örökké emlékeztetni fognak erre. Például a gyomrom teljesen tönkrement, mert két hétig egyáltalán nem ettem.

2014. márc. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tavaly mondta először, hogy váljuk, bőgtem. Első nekifutásra mert akkor még nem volt munkám stb. Másodjára miatta.

Aztán mert nem akart vasárnapi anyukát, marad minden a helyén. Elkezdett javulni a közös életünk.

Aztán egy hónapja kiderült már jóideje együtt él valakivel.

Azóta megint piszok car, de tényleg rossz. Viszont nem vagyok úgy elesett, mint egy éve. Közben talpra álltam, dolgozok, szeretem az életet. És ahoz képest normálisan beszélgetek vele, ha olyan passzban van.

2014. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!