Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 4 éve vagyok együtt a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fabu Zsolt kérdése:

4 éve vagyok együtt a párommal és van egy 1 éves lányunk anyósom mindenféleképpen ki akar tuni a házbol egyépként a ház az anyósom és apósom nevén van tudtom szerint a feleségemnek is van joga a házhoz?

Figyelt kérdés
és hogy megteheti anyósom hogy ki tur a házbol és hogy valami jogom van nekem is a házhoz vagy nincs?
2014. ápr. 5. 18:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
38%

Azért egy családtagról van szó, értsétek már meg. Miért kezelitek úgy, mintha csak egy betévedt molylepke lenne?

Családtag - lányuk férje, unokájuk apja. Viseljék el egymást.

2014. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
89%
21-es, a Válás rovatba írta a kérdést... tehát nem betévedt, hanem elrepülni készülő molylepke...
2014. ápr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
22%

"tehát nem betévedt, hanem elrepülni készülő "

Kedves előző, nem tudjuk, a részleteket. Személy szerint elég sok férfit ismerek, aki dolgozott, szerette a családját, nem ivott - de anyós/após KIMARTA a családból, tovább elég a pénze megítélt %-a. Nem kell ő. Idegen. Lehet, hogy ezért elrepülni készülő, ezt sokan nem bírják. Persze itt mi csak találgatunk, vakon tapogatózva, de ez is lehet. Ha ilyen a helyzet, azért ajánlom a kérdezőnek, meneküljön a családdal együtt ebből a házból.

2014. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
81%
23-as, azt értsd meg, hogy hiába moralizálsz itt, a kérdezőnek akkor sem lesz az anyósa házában tulajdonrésze. Ennyi.
2014. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Egykét embernek köszönöm a választ a többinek meg csak annyit hogy ha az anyósom meghal a feleségemé lesz a ház ezért kérdeztem de ti normálisan nem tudtok válaszolni remélem ha ti is kérdeztek valamit így fognak nektek is válaszolni
2014. ápr. 6. 20:07
 26/29 anonim ***** válasza:
90%

Akkor írom: ha anyósod meghal, és a feleségedé lesz a ház, neked akkor sem lesz hozzá semmi közöd, mert az ÖRÖKSÉG KÜLÖNVAGYON, és az is marad.

Szóval hiába tervezgeted, hogy kinyírod anyóst, pofára fogsz esni. Capisce?

2014. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
25%
jó vérmes nő lehetsz 24,26, És élből rosszindulatú. Mi az oka? Egyébként itt a családiban a legtöbb "tanácsadó" elvált, vérmes maca, vagy anyós, a vérmes fajtából. És a legnagyobb boldogsága: pontoz. Nyomás: nullázd le.
2014. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
89%

Ne hari, de undorító, hogy már most az anyósod halálán gondolkozol.


És akkor sem lesz semmi közöd a házhoz, mert az örökség különvagyon.


Nincs semmi jogod. A nejed tudja, hogy min jár a kis buksid? Undorító vagy.

2014. ápr. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
81%

Akkor se lesz közöd hozzá, ha meghal. Ezt benézted, a házasság alatt közösen szerzett vagyonon kell osztozni egy váláskor, és az örökség nem minősül annak, az csak a feleségedé lesz.

De legalább már tudjuk, hogy miért is akar kitúrni anyósod. Biztos tudja, hogy a házra pályázol, és a halálára vársz... Én is kiraknálak a helyében.

2014. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!