Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek lehet barátkénl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet barátkénl továbbra is együtt élni?

Figyelt kérdés

Párom eleinte nálunk lakott albérletben, szép lassan összejöttünk.

Tegnap egy hülyeség miatt szakított velem. Azt mondta, hogy csak azért nem költözik el mert mi mindig jók voltunk hozzá és ezért mérhetetlenül hálás nekünk. Bármit mondok neki nem akar velem kibékülni. Hogyan tovább?


2014. márc. 14. 12:43
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*barátként.
2014. márc. 14. 12:44
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Úgyis keres majd magának egy újabb albérletet, ahol a házikisasszonnyal összemelegedhet.
2014. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem fog keresni másik albit okostojás!
2014. márc. 14. 12:59
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Hiába okostojásozol másokat.

Teljesen igaza van. Miért gondolod, hogy jó lesz neki az exével lakni?


Feleslegesen támadod a válasz

2014. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
*a válaszadókat, ettől neked nem lesz jobb.
2014. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Igy van. Nagyon jo ez a halas vagyok, ezert maradok duma. Az az igazsag, tapasztalatbol mondom, h nem lehet tovabbra is egyutt elni, foleg, ha vannak erzesek. Vagy megorulsz a feltekenysegtol, h ha majd lesz vkije, vagy halalra fog idegesiteni az is, ahogy a levegot veszi.

A sztoridbol az jon le, h te voltakepp megbantad ezt a szakitast. Ha o nem akarja folytatni, az azt jelenti, h ez neki egy urugy volt, kapora jott, h te szakitottal. Azt megkerdezetem, h fizet-e majd ezentul ugyanugy az alberletert, mint a kapcsolatotok elejen? Es fizikailag is szetmentek, tehat kulon szobaba?

2014. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha lesz másik barátja/barátnője (nekem nem derült ki, hogy ki a kérdező) akkor hidd el nem akar majd már nálatok lakni. Addig meg így kényelmes neki.

Meg ez milyen szöveg? :) "csak azért nem költözik el mert mi mindig jók voltunk hozzá"

Mintha még nektek kéne hálásnak lenni azért, hogy nem költözik el :)

2014. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
*kapcsolatotok elott.
2014. márc. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szakít veled, aztán hálából úgymond a nyakatokon marad? Nélküle nem élnétek meg, vagy mi? Ezt nem értem.
2014. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Bocsi, felreertettem es azt hittem, te szakitottal. A valaszom igy modosul: ez a f@.s.zi egy bu.n.ko, b'@s.zd ki, mint macskat sz@:r.ni! Csak ki akar hasznalni.
2014. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!