Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek mi lenne a helyes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes? Nem tudom mit csináljak

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek, ha kicsit hosszúra sikeredik a leírásom.

Két és fél éve ismertem meg a férjemet. Igazi szerelem volt, nagyon boldog voltam. Tavaly össze is házasodtunk és 5 hónapja megszületett a kislányunk.

Azt hittem én vagyok a legszerencsésebb nő a világon de kiderült, hogy NEM!

Megtudtam,(részben a férjemtől)hogy komoly rendőrségi ügyei vannak. Ezeket a dolgokat kb. 6 éve csinálta(nem erőszakos bűntett)de lehet, hogy mi isszuk meg a levét a gyerekkel. Már megvolt az első tárgyalás ahol felfüggesztettet kapott de lesz még egy menet. Lényeg az, hogy lehet,hogy 18 hónapra elviszik. A férjem már megváltozott és teljesen kikészült, hogy elveszíthet minket. Én már teljesen kész vagyok idegileg, hisz tőlem az ilyen dolgok távol állnak.Tudom,hogy ezek régi dolgok és már nem csinálná de annyira nehéz. Most bízunk az ügyvédben,hisz már több százezret adtunk neki.

Becsapva érzem magam, hogy így vállalt minket(házasság, gyerek)és nem szólt semmit. Persze anyósom se. Mintha minden rendben lett volna.Az még elmondom,hogy ezeket a dolgokat leszámítva jobb férjet sose kívánhattam volna: mindenben segít, imád minket, mindig velünk van stb. Nagyon szeretem őt csak nem tudom mi lenne a helyes.

Elválni vagy nem? Adjak neki esélyt, ha elviszik várjam meg?

Az ő adósságai miatt levonhatnak az én gyedemből?

Ha elviszik itt maradunk a gyerekkel segítség nélkül,mert szüleim nincsenek.Minden letett pénzünk az ügyvédre ment. ANnyira szörnyű lesz ez a karácsony!A babának sem tudok úgy örülni,ahogy kéne,mert annyi gondom van.

Mit tegyek? kérlek írjatok!


2009. dec. 21. 06:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is mit tett a férjed?

Ha elmondod akkor talán elmondhatom, hogy véleményem szerint mi fog történni...jártass vagyok az ilyen dolgokban..

2009. dec. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csalás,sikkasztás
2009. dec. 21. 07:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit mond, miért nem szólt eddig? Lehet, hogy azt hitte, már le van zárva dolog.
2009. dec. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vok!

Ha jó az ügyvéd mindent el tudtok simítani...Ha annyira le akarták vna csukni megtették vna...6 éve volt..nagyon régen!

Nyuugi!

Nem fogják lecsukni...

Sok boldogságot és örülj a babódnak!

A férjed pedig mostanában te tegyen semmit!!

Azaz rosszat!

2009. dec. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Valóban jobb lett volna,ha szól neked erről.De mivel régen történt,lehet,hogy azt hitte,hogy már elévült,és nem akarta a házasságát kockára tenni emiatt.

Ha valóban jó férj,szeretitek egymást,akkor mindenképpen maradj vele,és várd meg,ha véletlenül elítélik.A baba érdeke is ez.Neki apukára is szüksége van.

2009. dec. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Azt mondta nem gondolta, hogy ebből ilyen komoly ügy lesz és,hogy nem akart idegesíteni mert már terhes voltam mikor elkezdődtek a kihallgatások.

2009. dec. 21. 07:47
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj.A Te pénzedhez nem nyúlhat senki.A férjed meg valószínű,hogy megússza,főleg ha azóta semmilyen ügybe nem keveredett.Örülj a babának és szeressétek nagyon egymást .A szeretet sok minden problémán átsegít.A rossz múltjával általában nem szokott senki dicsekedni,főleg ha komoly szándékai vannak.Szeret,tisztel Téged,és szerintem azért nem beszélt róla,mert nem akart elveszíteni.Ezt meglehet bocsátani.

Teljen boldogan a karácsonyotok,örüljetek a babának, és nyugi. Nem lesz semmi baj!

2009. dec. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Ha tudnád milyen jól estek a szavaid!

Mindenkinek köszönöm, erőt adtatok nekem, hogy nem csinálok butaságot ha kitartok a szerelmem mellett bármi is történjen.

2009. dec. 21. 08:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz és mi itt nem tudunk dönteni helyetted. Én azt javaslom, beszélgess el magaddal arról, hogy ezek után tudnál-e bízni a férjedben. Ha a válaszod nem, akkor sajnos ez az eset mindig meg fogja keseríteni a kapcsolatotokat. Ha igen, akkor vedd figyelembe, hogy ez még előttetek történt és ha valóban megváltozott, adj egy esélyt neki! Mindenki követhet el hülyeséget, sok függ az akkori gondolkodásától, attól, hogy milyen környezetben élt. Viszont azt írod, jobb férjet és apát nem is lehet elképzelni, mindenben mellettetek van és segít! Szerintem ezt meg kell becsülni. Én azt javaslom, segítsd őt, hiszen azt fogadtad, hogy jóban, rosszban mellette leszel, most a rossz van ugyan, de próbálj meg újra megtanulni bízni benne. Ehhez nagyon sok erő kell, azt biztos! Sok sikert kívánok!!!!!!
2009. dec. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2009. dec. 21. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!