Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sok kérdésnél miért tanácsoljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok kérdésnél miért tanácsolják azt a kommentelők, hogy "dobt ki, hiába az ő lakása"?

Figyelt kérdés

Nem provokálásnak szánom a kérdést, és azért ebbe a témakörbe tettem, mert a válással kapcsolatos kérdéseknél látok ilyeneket.


Én lány vagyok, de nem értem.

Sok kérdésnél, ahol arról van szó, hogy a feleségnek gyereke van, és a férfi házában élnek, de el akarnak válni, sokszor látom, hogy azt tanácsolják, hogy valahogy paterolja ki a férfit a férfi lakásából. Ez komoly? Meg a nőnek adnak igazat, hogy joga van a lakáshoz, hiába nincs benne egy fillérje sem.

Tényleg nem provokációnak szánom a kérdést, de ezt mégis hogy képzelik el egyesek?


Ha velem ez történne, én semmiképp nem akarnék valakit a saját tulajdonától megfosztani.


Tudom, hogy van ilyen férfiben is, mégis nőkről hallok többet, és ismerősi körömben is volt ilyen. 35 éves nő, 1 gyereke van, és válásnál (rokona ügyvéd)valahogy, különböző kiskapukat kihasználva kitáncolta az exférje alól a lakását. Csak pár felújításba segített be (az se volt sok), mégis az övé lett a lakás, a férfi meg mehetett albérletbe.


Én belegondoltam nőként, és ha nekem lenne egy fiam, akinek segítek lakáshoz jutni esküvő előtt, akkor biztos nem engedném sehogy, hogy ez történjen.


Itt meg sok kommentelő bíztatja az embert, hogy nyugodtan semmizd ki, megérdemled stb.



Miért? Mire jó ez? Vagy csak én nem értem ezeket a dolgokat?


21/L



2014. máj. 1. 16:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hallottam esetekről, és nem értem, mert elvileg létezik magántulajdon, mégis valahogy kitáncolták az ember alól a lakását.
2014. máj. 1. 16:37
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Ezek a válaszolók megsavanyodott vén.....ok, akik legfeljebb a macskájukat tudnák kidobni.
2014. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez oké, de élőben is láttam ilyet, és komolyan nem akarom elhinni. Lehet, hogy ez a keserű valóság, de akkor is.
2014. máj. 1. 16:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak tudod emberek mindkét nemben, akiknek a becsület, a tisztesség, az erkölcsösség ismeretlen fogalom. A napokban én is találkoztam kettővel is.
2014. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem úgy megy, a lakását nem veszti el a másik fél, csak nem használhatja ideiglenesen. A tulajdonjoga megmarad, és a kizárólagos lakáshasználatért az ottmaradó félnek fizetnie is kell általában. Ettől függetlenül nem tartom igazságosnak, hiszen munkaképes önálló felnőtt embert nem szabadna ennyire előnybe hozni, csak azért, mert szült egy gyereket.
2014. máj. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Én egy dolog miatt raknam ki a férjemet a közös vagyonbol,ha megcsalna. Egyébként fele-fele. Pedig minden az én nevemen van. Remélem soha nem kerülök ilyen megalazo helyzetbe (a megcsalasra gondolok).
2014. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Mert az itteni válaszolók nagy többség elvált nő, persze hogy a nőt érzi magához közelebb mint a gyűlölt férfit.

Én is kezdem azt gondolni ennek a kategóriának már rég semmi értelme mert csak a fröcskölődés megy.

2014. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

# 6/7


Teljesen mindegy kinek a nevén van, házasságban vagyonközösség van, és így 50%-nál több nem járna neked. Max ő hagyhatja nálad de te elvenni soha a büdös életbe nem tudnád.

2014. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: nálunkez amolyan íratlan szabály. Tisztaban van vele és beletorodne.
2014. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Persze mert majd egy ex-et érdekli miben egyeztetek meg szóba, amikor törvényileg jár neki.

Elégé elképzelhetetlennek tartom, bár férfiből tényleg előbb kinézem mint nőből, de akkor is.

2014. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!