Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válunk - agresszív volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válunk - agresszív volt férjet hogy fékezhetem meg?

Figyelt kérdés

Válóperünk zajlik - sajnos nagyon rossz légkörben. Anyagiak miatt nem tudunk szétköltözni - panellakásban lakunk, nem érné meg. Fele-fele tulajdonban van a lakás - így nehéz elszeparálódni. Én szeretnék a volt férjemmel - barátilag jól kijönni - de erre képtelen. Állandóan belém köt mondvacsinált problémákkal - kétszer a rendőrség is kijött. Két kiskorú gyerekünk is van.

Mit lehet tenni a gonosz, agresszív volt férj ellen? Ha még egyszer kijön a rendőrség, bírságot kell fizetnie - ami a "családi" kasszát terhelné.

Próbálom kerülni, csak a legszükségesebb dolgok miatt szólok hozzá, próbálok kedves lenni, de teljesen bekattant. A gyerekeket is el akarja perelni, de semmi épkézláb indokot nem tud felhozni ellenem. Ő egy labilis, depressziós alkat.

Sorstársakat, ötleteket keresek - mivel lehetne a háborús hadjáratát megfékezni?



2014. máj. 8. 14:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Esetleg megprobàlni eladni? Mekkora lakàs?
2014. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem te is pontosan tudod, hogy nem lehet megfékezni. Vagy költözik valamelyikőtök, vagy ennek sosem lesz vége. Inkább ezt kellene megtárgyalnotok. Gondoljatok a két szerencsétlen kisgyerekre, akinek végig kell nézniük ezt az egészet.
2014. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%

Én felbérelnék egy markos legényt egy vasrúddal, és eltöretném kezét-lábát. Amíg kórházban van, nyugtotok van és lenne ideje gondolkodni, átértékelni a dolgokat. A két kicsi gyerekemet ugyanis nem lennék hajlandó beáldozni a férjem agressziójának, értük tenném meg.

Ha humánusabb megoldást szeretnél, akkor meg mindegy lenne, anyagilag mi éri meg vagy sem. Találnék egy megoldást, ahová mehetek a gyerekekkel. Rokon, eltartási szerződés stb. Kérdezz meg egy ügyvédet!

2014. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
aki azt íra gondoljatok a két kisgyerekre az hogyan kivitelezné ha az egyik fél nem hajlandó békességbe vàllni?ha nem hajlandó kompromisszumra? ha beleköt a kétdezőbe minden kis piti dolog miatt?ott az apa nem nézi a gyerekek érdekét
2014. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök elmegy albérletbe, a másik fizet a része után lakáshasználati díjat. Persze, nem olcsó megoldás, de ennyit nem ér meg a béke? Ha a sajátotok nem is, a gyerekeiteké?
2014. máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
10%
Talán ha visszaemlékeznél arra az időszakra, mikor jöttek a gyerekek, és még szerettétek egymást, jobban sikerülne kulturált felnőtt módjára zárni a dolgokat. Főleg akkor ha a másik felet megnyugtatod, hogy nem fogja elveszteni a gyermekeit.
2014. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Őszödi Ferenc ***** válasza:

Jujitsu.

Vagy 72 órás távoltartás. Pár éjszakát alszik egy padon, és lehiggad.

2014. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
5%

Melletted vált gonosz és agresszív embernek, abból az emberből aki volt, mikor megismerkedtetek.


Útálom, mikor egy másik emberre egyoldaluan köpködnek, és mindig felmerül bennem a köpködő hazudozása.

2014. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
ha nem békességbe vállnak biztos nem engedi meg a kérdezònek hogy a gyerekekkel albérletbe menjenek amíg nincs bírói itélet.
2014. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%

Az én volt férjem is agresszív lett a válás alatt és előtte is. Egy nap leültettem és elkezdem neki mondani, hogy költözzön el szerezzen albérletet, addig mondta és olyan sokáig,hogy végül így tett. Semmi Miért?-re meg oldjuk meg-re nem reagáltam, csak ezt szajkóztam..és végül elköltözött.



Az agresszivitásért az a felelős aki agresszív, ezt nem egy másik személy hozza ki belőle.

2014. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!