Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megváltozhat egy férfi sokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat egy férfi sokk hatás után?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elhagytam a párom,és azóta azt szeretné visszamenjek.ez 3 hete történt hogy elmentem.Agresszív volt(egyszer meglökött de nem erőből inkább olyan figyelmeztetés féle képen)Kiabált és csúnyán beszélt.Féltékeny,önbizalom hiányos,elszámoltatott a telefonnal,emaileimmel,és sosem bízott meg bennem.

Azóta saját magától rájött a hibáira ő hol rontott és én is beláttam hogy az bolt a baj hogy mindent ráhagytam.

Megtud változni valaki agresszió téren?El tudja hagyni?nem emel többet kezet rám??Tud újra bízni aki rájött mit veszített???mert ő erre 100% ban rájött.Van valakinek jó és rossz tapasztalata kérem írjon!

Mindenki azt mondja ne menjek vissza mert a 2 gyermeknek sem volt jó,hisz kiabálásban voltak,kikészültek meg persze a költözéstől is de a barátnőm aki elég okos mondott anyit:hogy egy esély mindenkinek jár.A másik barátnőm 10 éves kapcsolatban van,nála a párja kb 7 évvel ezelött emelt rá kezet,de azóta sem soha.

Nem tudom eldönteni hogy szeretem e,vagy a nehézségektől való félelem miatt akarok vissza menni vagyis megfordult a fejemben.amikor eljöttem tudtam jól döntöttem de ahogy a párom változott elbizonytalanodtam tényleg jól döntöttem e?nem e kellene újabb esélyt adnom neki.kérlek irjatok tapasztalatokat 29 éves nő vagyok párom 24


2012. jan. 21. 14:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
neked valami komolyabb pasi kelenne.. nem ez az idiota
2012. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Már írtál ki kérdést ugye? Nem, nem fog megváltozni, sőt rosszabb lesz, sok ilyet láttam már, nem változtak meg, csak ígérgettek a következő problémánál ugyanúgy agresszíven reagálták le.
2012. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Igen akkor amikor elköltöztem kértem erőt tőletek és kaptam is!KÖSZÖNÖM!

Csak nehéz,mert mi van ha tényleg megváltozott és nem e hibázok ha nem adok új esélyt?Nem lenne gond,csak az agresszív oldalától tartok,mert mondja inkább elmegy sétálni ha ideges ,meg szóljak rá(de ez akkor sem jött be)AKKOR INKÁBB IDEGES LETT.

2012. jan. 21. 14:42
 4/23 anonim ***** válasza:
52%
Nem fog sétálni, mert elborul az agya, tényleg csak jót akarok, de neked kell ezt felfogni. Nekem is volt olyan barátom, aki 2 év után lett agresszív, mert akkoriban sok problémája volt. Hittem a megváltozásában, hát rosszabb lett. Most mondjam azt, hogy már a vérében volt.
2012. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Nincs új esély. Tanuljátok már meg.
2012. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%

Figyelj ide,pont az állandóan megbocsájtó nőkből lesz a családon belüli erőszak áldozata.Ne várd ezt meg.

Ezek a nők sose tanulnak a hibáikból,aztán a férjük agyonveri őket.

2012. jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Értem:szóval akkor senkinek sincs ellenkező tapasztalata.Pedig rettentő kedves lett mint a kapcsolat elején,de tudom az udvarlás elmúlt akkor is és én is félek a vérében van.Pedig értelmes okos,de attól hogy okos valaki még lehet idegesebb az átlag felett.(jóval átlag felett)szüleivel az apukájával is ordított 2 hónapja és a tesójának is neki ment 2 éve mert az részeg volt és bele kötött.
2012. jan. 21. 15:15
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

"a barátnőm aki elég okos mondott anyit:hogy egy esély mindenkinek jár"

Akkor a gyerekeidnek járjon egy esély a normális életre..

2012. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
Ja igen, azt elfelejtettem hozzáírni, hogy érdemes megnézni, hogy viselkedik a családban, mert az exem is durva volt az édesanyjával. Mai fejemmel elképzelni nem tudom, hogy 1 percet, hogy bírtam ki vele. Én találtam egy normális pasit akit imádok, te is fogsz.
2012. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mielőtt bár ki is eletenetné.Azért ha egy ember el gondolkodik a hibáin, az nagyon jó. Ha nem szeretne , nem is tenné , ráadásul.Vissza menni rögtön nincs értelme. A kapcsolat annyit meg ér, hogy találkozni. El menni valahová. Ha gyermek van ekkor és amugy is. Amugy tehetetlen ember kiabál, veszekszi. Meg kell beszélnia problémákat. Olykor az a gond, hogy aki nem éli át a helyzetet, az azt mondja ami a tapasztalata. Ha valako rá jön a hibáira és el is mondja , akkor az szeret, ha meg érti a másikat is elgondolkodott rajta, önzetlenül, akkor kimondottan szeret. Mert ha nem látja be a hibályát, akkor nincs semmi, na akkor biztos, hogy ne menj.-
2012. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!