Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek az agresszív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az agresszív férjemmel?

Figyelt kérdés

Válófélben vagyunk, de még mindig együtt élünk. Kicsi a lakás így kénytelen vagyok vele egy ágyban elaludni minden este. Nem sokat beszélgetünk, ha beszélünk akkor is csak veszekszünk és ő mindig agresszív. Tudja hogy kell megütni egy nőt úgy, hogy az ne látszódjon. Mit tegyek az agresszivitása ellen? Üssek vissza? De akkor megölne.


Már egy éve húzódik a tárgyalás és ki tudja még meddig fog. Nem bírom elviselni, hogy bármikor megverhet és én tehetetlen vagyok. Van egy lányom, másfél szobás a lakás.. ő mindennek a fül és szemtanuja..


2013. jún. 10. 19:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
szülőhöz, baráthoz,rokonhoz nem tudtok menni?
2013. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg aludj a lanyoddal egy szobaban.
2013. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%

Ha eltudsz menni, k gyorsan menj el!

Az ilyen férfi nem ember ...

Ne üss vissza, hanem direkt ha üt, ne engedd hogy oda üssön ahol nem látszódik, direkt fordulj bele az ütésbe s hívd rá a rendőrséget ... mivel erőszak volt már intézkednek , s lesz bizonyíték is

2013. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is aludj a lányoddal és így nem veszekedtek,nem lesz fültanúja semminek a gyerek.Vagy ha megoldható,költözz el a lányoddal vkihez...akár szülô,rokon,ismerôs,míg tart a válóperetek.
2013. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne rettegj tovább fölöslegesen és ne tartsd rettegésben a lányodat (azzal, hogy rettegsz, mert a gyerek - a legkisebb is - mindent felvesz, tudattalanul, mint a szivacs).


Egyszerűen fogd magad és költözz el valamelyik rokonhoz, vagy végső esetben krízisszállóra. vagy mindneáron meg akarod várni, amíg a férjed egy nap vagy éjjel dührohamában megöl, mert "el merészelsz" tőle válni?

2013. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
* mint a szivacs a vizet
2013. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha egy csepp kis eszed van, azonnal elköltözöl, ennél minden jobb!
2013. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Vedd fel titokban a telódra! Aztán nyomd fel a rendőrségen. A keze száradjon le, amikor megüt!
2013. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Semmit nem tudsz tenni, csak elköltözni. :(( A rendőrség sem csinál semmit, amíg nem folyik vér. Sok vér.
2013. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15%

Azért én kíváncsi lennék a férj verziójára is, mert az ilyen történetek többnyire igencsak kiszinezettek és sántítanak.

Ha egy nőt tényleg bántalmaznak, akkor az tesz is azért, hogy ne történhessen meg ismét, és garantáltan nem fekszik le többet egy ágyba vele, mégha a földön is kell aludnia.

Aztán azon is érdemes elgondolkodni, hogy miért veszekszik, mert egy ilyen dolog mindig két emberen múlik, kivéve, ha alkohol van a dolog mögött.

2013. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!