Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért félek kilépni ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek kilépni ebből a házasságból?

Figyelt kérdés

30-as éveim végén járok, két kis gyermekkel. Lassan 10 éve együtt a férjemme. Jó anyagi körülmények között, a kocsi az enyém, a lakásunk is 80%-ban. Jól keresek, a családi hátterem is jó, biztos.

A gond az, hogy a férjem évek óta azzal szórakozik, hogy más nőkkel flörtöl, szexuális témákról chatel a neten. Volt, hogy akkor bukott le, mikor már randit beszéltek meg, de olyanról is tudok, amikor egy volt (20 éve) osztálytársnőjét ment bikiniben, meg fehérneműben fotózni a hátam mögött, mert a nő a külföldi barátjának akart küldeni képeket. A férjem egyébként nem fotós. Elvileg csak virtuálisan élte meg a dolgokat, ezt a fotózást leszámítva, de nem tenném érte tűzbe a kezem. 4-5-ször lebukott már. Mindig megpróbáltam vele megbeszélni, hogy miért csinálja, de normális választ sosem kaptam,ccsak annyit, hogy vele van a baj és szeret. Csak a gyerekek miatt kapott újabb esélyeket. Egyébként odaadó férj és jó apa. Én viszont lassan teljesen elvesztettem a bizalmamat felé és már csak mint a gyerekeink apját szeretem. Sokat küzdöttem érte, hogy működjön a házasságunk, de úgy érzem, ha vele maradok, sosem leszek boldog. Mégsem merek felrúgni mindent. Magam sem értem, hogy miért, az élet más területein nagyon is határozott vagyok, itt mégsem. Tudom, mi lenne a jó, meglépni mégsem merem. Félek, gyermekeim ártanék egy válással és szégyellem a családom előtt, amit a férjem más nőkkel művel.


2014. máj. 11. 13:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
22%

9 tudod mikor fogsz lépni? Ha találsz egy 100%-os erős, érzelemdús, okos, becsületes, stabil férfit, aki mellett totálisan biztonságban érzed majd magad,aki fog téged szeretni,őszintén, tisztán és legalább annyira jó apa(ha nem jobb), mint a jelenlegi és beleszeretsz.


Ekkor fogsz lépni. Addig mig ez a pasi nem lesz meg, addig nem. De ha megtalálod az illetőt, akkor fogsz.

2014. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
8%

Kedves kérdező remélem nem Anikónak hívnak! Egy hölgy nagyon hasonló adatokkal szokott itt az oldalon megjelenni. Priviben levelezni kezdtünk.

Aztán az egész abba maradt, mert nem a férj csalta a feleségét, hanem Anikó a férjét, de ide járt az oldalra sajnáltatni magát, hogy mit tesz vele gaz férje.

2014. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem Anikónak hívnak.
2014. máj. 11. 14:06
 14/24 anonim ***** válasza:
Ne tőlünk kérj tanácsot,szerintem tudod mi a következő lépés, a félelem nem jó tanácsadó. nem kell mitől félned ,szerintem belevaló nő vagy ha ezt a sok gusztustalan dolgot eddig is eltűrted ,főleg 2 gyerek mellett.
2014. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%

"Az apa azzal teheti meg a legtöbbet a gyerekeiért, ha szereti az anyjukat"

Itt ez nincs meg. Ja, és nem minden feleség ribi, nem szoktam senkivel flörtölni.

2014. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
14%
Az anya azzal teheti meg a legtöbbet a gyerekeiért, ha szereti az apjukat.
2014. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Azt mondod h " odaadó férj" ezek szerint jol muködnek köztetek a dolgok.

Biztos szerelmes vagy bele meg mindig ha nem tudtal elvalni, ilyen egyszeru. Nos, amig a szerelem el nem mulik, nem is fogsz tudni

Ennyi

2014. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes jó ideje. Az odaado alatt azt értem, hogy segítőkész, kiveszi a részéta családért mindenből.
2014. máj. 11. 14:36
 19/24 anonim válasza:
Szerintem inkább dolgozz a kapcsolaton! Túl sokat vesztenél...Azt a legkönnyebb mondani,hogy akkor vége. Van egy film,ami hasonló dolgokról szól,érdemes lenne együtt megnéznetek: Fireproof vagy Tűzálló a film címe. Kíváncsi lennék a fejleményekre!:)
2014. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
50%
Az emberek nagy része nem lépne ki egy ilyen kapcsolatból, a stabilitás, gyerekek miatt. Ha boldogabb lennél nélküle akkor mindenképpen válj el. Mérlegelj szerintem. Az nem lenne jó, ha nyitott házasságban élnétek? Tudom akkor is egymás mellett éltek, de az a helyzet, hogy most is. Járj el szórakozni, osszátok be az estéket, egyik az övé a másik a tiéd. Sosem fog megváltozni, az én ex-férjem is ilyen volt, mindig máshol kereste a virtuális boldogságot. nekem annyiból volt szerencsém, hogy nem volt gyerek, de így is elvett az életemből hét évet.
2014. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!