Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Könyebb-e a második házasságbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyebb-e a második házasságból kilépni?

Figyelt kérdés
Az első házasságom pocsék volt, mégis majd 15 évig döntésképtelen voltam, nem mertem lépni. Féltem, bizonytalankodtam, depresszióval küzdöttem. Tudtam, hogy rossz az nekem, de féltem a lehetséges még rosszabbtól. Aztán egyszer csak összeszedtem magam és léptem. Utólag nagyon bánom, hogy nem tettem ezt meg hamarabb. Most a második házasságomban élek, 3 éve. Egyre boldogtalanabb vagyok. Tudom, ebben én is hibás vagyok, túl nagyok az elvárásaim a párommal kapcsolatban. (Pl. ne szóljon bele a fiaim életébe, törődjön velem többet, adjon be a közös kasszába, stb). Mivel minden hiábavaló, egyre többször jut eszembe, hogy kiadjam az útját. Már félek magamtól, ilyen könnyen menne? Most nem félek már a jövőtől, tudom, hogy megállnék a saját lábamon, az egyedüllét sem riszt vissza. Csodálkozom magamon, az első válással mennyit vártam, most meg akár holnap meg tudnám tenni. Pedig még babát is várok.
2009. nov. 22. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Tényleg olyan óriási elvárás lenne, hogy ne szóljon bele a fiaid életébe (akik nem az ő gyerekei)?... Vagy hogy törődjön veled többet (aki épp gyereket vársz tőle)?... Vagy hogy adjon többet a közös kasszába???... 8-o


Szerintem ez lenne az ALAP!...


Hogyan akarhatsz egy olyan pasitól gyereket, akivel odáig sem lehet eljutni, hogy közös kasszán éljetek???...


Szerinted mennyire számíthatsz majd rá, amikor Gyes-en, Gyed-en leszel kénytelen otthon maradni???


Jajistenem... :-[

2009. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, könnyebb. Egyrészt azért, amit magad is írtál, nem félsz már az egyedülléttől, tudod, hogy a magad lábán is megállsz. Másrészt nem ismeretlen az eljárás, "bejárt" úton járnál.


A kérdés csak az, hogy érdemes-e? Hibát minden új párban találni fogsz. Persze az igaz, hogy van, akié tolerálható, van, akié kevésbé vagy egyáltalán nem. De ez már a te döntésed.

2009. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószinü a kisbaba megszületése sem változtatna a férjeden, neked pedig így nerm felel meg. Igazad van! Inkább válj el, ne törődj más véleményével. Előfordul, hogy az ember többször is melléfog. Ez is benne van a pakliban. Ha meg tudsz állni a saját lábadon, a férjed nélkül nyugodtabb életetek lesz. Még ezután is van esély arra, hogy olyan emberrel találkozol, aki szeret és megbecsül benneteket. Mert vannak ilyen férfiak!
2009. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Csak bátran! Minél előbb! Harmadszorra még könnyebb lesz.
2009. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Te amazon vagy! Edzett! Nem lesz gond!
2009. nov. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!