Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van-e arra valami jogszabály,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e arra valami jogszabály, ami kimondja, hogy egy két éven aluli gyereknek ugyanannyi időt KELL az apjával tölteni, mint az anyjával?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 éves, szeretném ha nálam helyeznék el, mert a férjem bántalmazó. A bíróság a II.válóperi tárgyaláson se ideiglenes intézkedést, se másmilyen intézkedést nem hozott a gyerek elhelyezését illetően. A férjem kitalált egy rendszert ( egyik nap anyánál, másik apánál alszik a gyerek), eddig ehhez kellett tartanom magam, mert nem akartam konfliktust,és féltem a további bántalmazástól, de ez a rendszer nagyon nem jó a gyereknek, hiányol engem, a férjem viszont hajthatatlan:azt mondja, neki joga van ugyanannyi időt a kislánnyal lenni, mint nekem. Hogy is van ez? ( Ja, és büntetőeljárás folyik ellene a bántalmazásért.)

2014. jún. 3. 17:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%
Erdekes. Akkor fellebbezd meg. Mi volt az indoklas?
2014. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
43%

A Kérdező vélhetően azt sem tudja, miről beszél... Nem ártana akkor egy ügyvédhez fordulni, mert valamit nagyon elrontottatok - vagy a másik lehetőség: a bíróság nem találta megalapozottnak a kérelmet, ezért elutasította.


Nem lehet, hogy annyira mégsem bántalmazó, mint amennyire te azt állítod...?

2014. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
46%
kolzozzetek ossze, a gyereknek mindket szulore szuksege van, akkor nem kell ide-oda rangatni
2014. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó ,Te összeköltöznél egy olyannal aki megvert?
2014. jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
42%

A kérdező kommentje:


Az ideiglenes intézkedés iránti kérelem alatt azt érted, hogy soron kívül döntsön a gyermek ideglenes elhelyezéséről? Mert ha igen, jelezném, hogy azt már kértünk, és annak nem adott helyt a bírónő.



Lepontozhatsz kérdező, tudom egy kis öröm neked is kell, de TE MAGAD szolgáltattad a bizonyítékot az igazmondásodról!

2014. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ha a felek kozul barmelik kervenyezi, akkor van ideiglenes elhelyezes. Nme letezik, hogy nem volt, ha te kerted.
2014. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
19-es, gondolom te már UFO-t is láttál, talán el is raboltak!
2014. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
21-esnek szántam, a pontozó gépnek!!!
2014. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Erre csak annyit mondanék, hogy iskolaigazgató is tud lenni olyan személy, aki előtte több iskolában sikkasztott már, de a bíróság b....k dönteni az ügyéről, mert nagy ember.... ennyit a bíróságokról... Lehet egy befolyásos személy a férje, vagy mézes mázos, tenyérbemászó, ahogy a legtöbb bántalmazó."


Kommentelő, TE a magyar bíróságokat részrehajlással vádolod! Nosza rajta!!!

2014. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
10%

"Lehet egy befolyásos személy a férje"


Ja vagy lehet 3 feje van, azért.

2014. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!