Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet kamionos férjtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kamionos férjtől nem minimálbér után gyermektartást kérni? Hogy tudom bizonyítani, hogy a napidíj is munkabér?

Figyelt kérdés
Férjem kamionosként dolgozik. Elváltunk. Mivel minimálbérre van bejelentve, az után kapom a gyerektartást. A kamionos fizetés vagy km-es vagy órabéres elszámolásban történik. Ezt a kedvezőbb adózás miatt elosztják minimálbérre, üzemanyag megtakarításra és napidíjra. Ténylegesen viszont az összes a fizetése. Volt már valaki hasonló helyzetben? Én a kisgyerekkel a megélhetéssel küszködöm, ő meg éli az életét a napidíjból a legújabb barátnőjével. Kérésre sem járul hozzá semmilyen költséghez, kiadáshoz. Minden segítséget megköszönök!

2014. júl. 6. 07:41
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
17%
Az eszem megáll. Az ilyen nők csodálkoznak, hogy lelép a férjük...
2014. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Szerintem te viszont ne csodálkozz. :-)
2014. júl. 10. 20:08
 23/32 anonim ***** válasza:
4%

"Kamionossal sose szabad össze kötni az embernek az életét"


De azért hosszú évekig eltartott!!

Most meg szidod a kérdezővel egyetemben az összes kamionost, mert nem tudjátok lehúzni az exetekről a hetedik bőrt is!!

Szánalmas.

2014. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
24%
Szánalmas vagy te! Semmit nem húztam le róla,mivel én is keményen dolgozok.Csak betelt a pohár.Azért tartott sokáig,mert mindig reménykedtem,abba hagyja.Te nagy okos!
2014. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Kedves 23-as!

Igen több évet elpazaroltam az életemből, ami arról szólt, hogy csak vártam, vártam, hogy majd lesz ideje rám is, a gyerekére, a lakásra.

Ha hazajön nem arról fog beszélni, hogy mit rakott, hol járt, milyen baleset volt.

Nem vette észre, ha fogytam, ha új ruhám volt. A kamion ragyogott, csak mezítláb lehetett belépni, a nappaliba, meg bejött cipővel.

Nem csinált itthon semmit, mert ő pihen ha itthon van.

Szép lassan megtanultam, festeni, a leesett csempét visszaraktam, a zárat kicseréltem és az elromlott wc tartályt is megszereltem.

Ennek ellenére még sem voltam jó. Jött egy szebb, jobb, fiatalabb.

Igen eltartott 10 évig és talán még mindig tartott volna, mert én szerettem, nagyon szerettem. Ezek után viszont már nem kell és már ott tartok, hogy a pénze sem.

2014. júl. 11. 17:36
 26/32 anonim ***** válasza:
4%

17:31


Könyveket lehetne írni a "kamionos feleségek" viselt dolgairól!!

Rengeteg kamionosnak ment tönkre a házassága az asszony hibájából,

mert amíg a sofőrök vért izzadtak, addig az asszonyok természetesen másokkal hetyegtek!!!

Egy a szégyen!

2014. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló: Tudnék neked mesélni a kamionosok viselt dolgairól.

Állandóan panaszkodnak, hogy ők mennyire fáradtak, mennyit dolgoznak. Azt hiszik magukról, hogy ők dolgoznak a világon a legtöbbet és az ő munkájuk a legértékesebb. Türelmetlenek, szemtelenek, nagy részük koszos, igénytelen. Olyan primitív népség 80 %-a, hogy csak szégyenkezik miattuk a többi kollégájuk.

Tanulni kellett volna, nem panaszkodni. Senki sincs semmire rákényszerítve. Azért csinálják, mert szeretik. Ezt a szakmát egyszerűen, nem lehet úgy csinálni, hogy ha nem szeretem.

A kamionos világ egy külön világ. Normális életre sokuk képtelenek és egyedi gondolkodásmóddal rendelkeznek.

Speditőrként dolgoztam, ismerem a fajtájukat. A férjem is ott ismertem meg.

Ritka kivétel amelyik alkalmas apának és férjnek. Ismerek olyan kamionost, aki tisztes családapa, nem is egyet, de nagyon ritka. A kamionosokat nekem ne mutasd be! 15 év alatt kiismertem őket. Tisztelet a kivételnek. Éveken keresztül hallgattam gondjukat, bajukat, meg a sok hazugságot. Ez az én véleményem és tapasztalatom.

2014. júl. 12. 21:16
 28/32 anonim ***** válasza:
18%

Kedves kérdező!


Amit a #25-ben írtál, "és már ott tartok, hogy a pénze sem."

Eléggé ellent mond a kérdésedben kiírtnak.


Most döntsd el, hogy mit hazudsz, kell-e a pénze, vagy nem.

Amúgy meg éli az életét a barátnőjével. Téged mi akadályoz meg abban, hogy éld az életed? Mármint a gyűlölködésen kívül?

2014. júl. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ha annyira kell a pénz menj be a APEH-hoz és nyomd föl a férjed munkáltatóját.
2014. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Előző vagyok..


Majd Ők megalapítják,hogy mi a jogos kifizetés és milyen jogcímen.

2014. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!