Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet kamionos férjtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kamionos férjtől nem minimálbér után gyermektartást kérni? Hogy tudom bizonyítani, hogy a napidíj is munkabér?

Figyelt kérdés
Férjem kamionosként dolgozik. Elváltunk. Mivel minimálbérre van bejelentve, az után kapom a gyerektartást. A kamionos fizetés vagy km-es vagy órabéres elszámolásban történik. Ezt a kedvezőbb adózás miatt elosztják minimálbérre, üzemanyag megtakarításra és napidíjra. Ténylegesen viszont az összes a fizetése. Volt már valaki hasonló helyzetben? Én a kisgyerekkel a megélhetéssel küszködöm, ő meg éli az életét a napidíjból a legújabb barátnőjével. Kérésre sem járul hozzá semmilyen költséghez, kiadáshoz. Minden segítséget megköszönök!

2014. júl. 6. 07:41
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Kedves 28!


Az ilyen válaszadók mit te elvették a kedvem és inkább megoldom. Nem kell a pénze.

Igen a kérdés elején még szerettem volna kicsit többet, de nem kell.

Hogy ezen mi nem érthető, azt nem tudom.

Hogy ezzel kapcsolatban hol látod a hazugságot, az nem tudom, de már az sem érdekel. Legyen a te titkod.

Mindenki megnyugodhat, nem kérek több gyerektartást.

Megoldom.

2014. júl. 18. 07:07
 32/32 anonim válasza:
Sziasztok! A testverem is kamionoskent dolgozik, gyermekei utan idoben fizeti a gyermektartast es meg ezen felul hozzajarul az egyeb kiadasokhoz is. A jo anyagi hatterrel rendelkezo exfeleseg elso reakcioja az volt, mikor eszbe kapott, hogy igy testverem szep fizetest fog kapni, hogy megy ugyvedhez es igenyt tart a fizetese 45%-ara. Szoval vannak az a nok, akiknek semmi sem eleg. Remelem ezek utan testverem csak a birosag altal megallapitott osszeget fogja fizetni.
2016. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!