Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek, hogy túltegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy túltegyem magam azon, hogy eldobtak, mint egy rongyot?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja történt,de még mindig nagyon fáj.4 év együttélés után,az emlékek még fájnak.
2014. júl. 6. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Foglald el magad majd túlleszel.
2014. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
sírj, szenvedj, add át magad, amíg minden ki nem ürül, azután jöhet az építkezés. Válts frizurát, öltözz, járj társaságba, és nem árt, ha ő is látja, hogy mennyire jól vagy nélküle!! Jót tesz a lelkednek. Ismerkedj, levelezz akár a neten,stb.! Tervezz, válassz hobbit, élj, mert az élet szép!:) És akinek nem te vagy az igazi, az biztosan neked sem az! Jobb, hogy nem foglalt sokáig, és megmenekültél egy boldogtalan élettől. És valahol valakinek TE vagy a legfontosabb, majd találkoztok;)
2014. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Most engedd át magad annak amit érzel. Most egy feldolgozási szakaszban vagy. Ha erőltetett jókedvet és bulizást akarsz magadnak akkor majd később, váratlanul törnek fel ezek a ki nem élt fájdalmak. Ha fáj a lelked, engedd meg neki hogy most fájjon! A külvilág előtt persze lehetsz más, ha neked úgy kényelmesebb az élet.

Nagyon fontos hogy a méltóságod ne alázd le előtte. Ha eddig megtetted azt bocsájtsd meg magadnak de ne hívogasd és ne alázkodj előtte. Később nagyon megbánnád.

Ha teheted öld az energiád abba hogy szépülsz és nem leépülsz a depiben. Tehát szép ruhák, szoii, fodrász, fogyókúra stb. stb.... Ami neked a szép testet jelenti.

Szívból ajánlom a "Visszaszerzem az exem" könyvet is, még akkor is ha nem szeretnéd visszaszerezni őt.

2014. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbáld magad lekötni programokkal. Hívjál barátokat vagy te menj el hozzájuk. Szórakozz, menj strandra, moziba, szórakozni. Legyél emberek között , ez segít felejteni.
2014. júl. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Munkahelyi légkör milyen? Főnökkel, kollégákkal hogyan jössz ki? Szüleidre, rokonaidra számíthatsz-e mindenfajta értelemben - szükség esetén? Hány éves vagy? Nemed?


Félre ne érts, pusztán jóindulatból faggatózom, hogy a holtpontról kicsit kimozdítsalak. Ha az utánam válaszolók közül valaki felajánlja privátban a segítségét - és neked úgy kényelmesebb - akár levelezhettek is.

2014. júl. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
38 éves nő vagyok.Sajnos az édesanyám már meghalt,az édesapám pedig beteg.Rokonaim vannak,akikkel nem igazán tartjuk a kapcsolatot.Szerencsére a munkahelyemen már rendeződött a helyzetem.Barátaim már családosak,nem igazán érnek rám.Testileg,lelkileg,anyagilag tönkre mentem,de már talán a nehezén túl vagyok.Tudom,hogy ami nem működik nem kell erőltetni és ennek így kellet lennie,csak az fáj,hogy végig hülyített,kihasznált és hazudott.Nehéz felejteni,mert nálam lakott és mindig belebukok valamibe és elő jönnek az emlékek.Ráadásul a lányom véletlen összefutott vele és új családjával.
2014. júl. 22. 08:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


33 éves nő vagyok, egy 4 éves kapcsolatban, amit nemsokára feladok, mert szintén úgy érzem, át lettem vágva. Szenvedek, mint a kutya, de még mindig jobb lesz így, mint hogy még több évet pazaroljak valakire, aki nem hajlandó velem élni. Sok közös vonásunk van azok alapján, amit leírtál, főleg hogy az én baráti körömben is már mindenki családos, nem érnek rá. Ha van kedved, beszélgethetünk, levelezhetünk, sőt találkozhatunk is, hogy picit jobb kedvre derítsük egymást. Ilyet még sosem ajánlottam senkinek, de hátha ... azt hiszem mindkettőnkre ráférne egy kis pozitív energia ;-)


Akárhogy döntesz, fel a fejjel!


A.

2014. júl. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 adi88 válasza:
Szerintem is az elottem ironak van igaza, talan jobb h most tortent,minthogy akkor,mikor mar gyerek is van. 38vagy,megy tovabb az eleted..
2014. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor padlón vagy mindig gondolj arra, hogy ha téged valaki "eldobott mint egy rongyot", akkor meg se érdemel téged. Ha valakinek te nem kellesz, akkor az a valaki se kelljen neked. Vedd elő a büszkeséged, emelt fővel lépj túl rajta, hagy menjen!
2014. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,ez nagyon sokat jelent nekem.
2014. júl. 23. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!