Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mivel lehet bizonyítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet bizonyítani a négy fal közti fenyegetést, agressziót? Valakinek sikerült ez?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 19:43
1 2
 1/16 Skorpió87 ***** válasza:
94%
Hát legjobb hangrögzítővel, például ha van a telefonodon olyan. Elkezdődik a vita, Te pedig benyomod... Ha olyan helyen laksz, akkor a szomszéd is tudja tanúsítani, ha akarja. Esetleg agresszív sms-ek, e-mailek megtartása. Ilyesmire gondolok.
2014. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!sms email nincs,ez mindig szóban történik ill mutatja hogy elvágja a nyakam,lökdösődik,fenyeget már próbáltam a telót de mikor ezt elkezdi fura lenne ha a telóért nyúlnék.Mert történt már olyan hogy előző telóm össze törte mert azt hitte felvettem az egyik ilyen dühkitörését.:-( Bár akkor a két nagy gyerekem is ott volt,és a telót pedig úgy nyomta meg hogy felhívta testvéremet akik végig hallgatták mit csinál.Esetleg ezen tanuk is jók?Vagy rokont nem fogadnának el?
2014. júl. 8. 07:45
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Ha bizonyítani nem tudod, akkor is el lehet hagyni és el lehet költözni tőle.


Egyébként nem, amíg nem folyik vér, vagy nincsenek olyan nyomok rajtad, amelyek egyértelműen látletetként tekinthetőek (vannak olyan állatok, akik úgy terrorizálnak, hogy nagyon ügyelnek a látszatra, és szinte semmi nyomot nem hagynak).


Ettől függetlenül tehetsz feljenetést a rendőrségen (ennek az a lényege, hogy a négy fal között lejátszódó agresszió "kinyílik", azaz mások is tudnak róla), és elmehetsz pszichiáterhez (nem pszichológushoz!), mert a lelki terrornak nagyon komoly lenyomata marad a pszichiáben. Ezt ugyan ma még nem fogadják el bizonyítékként a bíróságon, de ha pl. bármiféle per lesz (akár válóper, ami polgári per, akár büntetőper, ha a bántalmazás súlyosabbá válik), ahol te vagy a felperes ill. a sértett, akkor egy pszichiáter szakvéleménye plusz pont lesz a bántalmazóval szemben.


És kérj segítséget, mindenképpen és mielőbb!

2014. júl. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
pszichében
2014. júl. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Miért kell bizonyítani?

Ha agressziót érzel, költözz el, bizonyítás nélkül is!

2014. júl. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 settlement ***** válasza:
Szia! Velem is ez történt....nekem a gyermekeim voltak a tanuk...16 és 20 évesek. Igaz, engem meg is vert.Elköltöztem az utolsó verés után. Bár látleletem nem volt, de a bíróságon bevallotta a bántalmazást. Még mindig nem kaptam kizárólagos laklhatást...de nem bántam meg. Szociális munkásként most szembesülök azzal, hogy egy bíró dönt az életemről....de akkor is azt tanácsolom, költőzz el. Bár nem lesz egyszerű...kitartást kívánok.
2014. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért fontos a bizonyítás mert válni szeretnék.A lakás amiben lakunk az enyém,neki van egy saját lakása viszont míg a válást nem mondják ki ill nem lesz tárgyalás,hogy kérjem a kizárólagos lakáshasználatot addig nem óhajt elköltözni.
2014. júl. 8. 17:16
 8/16 anonim ***** válasza:

nekem is van egy ilyen férjem..

ma is hazajött tombol kötekedik.. a lakok már kivannak a gyerekeink kivannak..

nem birjuk elviselni egymást-honapokig könyörgök dolgokért pl.még téli gumikkal járok nem hozza haza a nyárit (mhelyén vagy kitudja hol vannak)..de a más férfi segít akkor meg játsza hogy féltékeny..két év elszakadt szélvédőlapáttal(agy mi a neve) járok :(

DE VÀLNI NEM AKAR!!-A gyerekeket használja eszköznek..fenyeget megöl kivégez -ma a kés volt a kezembe mondta azzal fog leszúrni-itt a gyerekek előtt.. de volt hogy olloval jött nekem meg monoklim is volt mert kidobta a szemem.

azt akarta ne legyen sose bejelentett munkám hogy függjek tőle..

most lett fenyegetett alámtesz kirugat..


MA IS MONDTA "INKÀBB MEGÖL DE ÉN SOSE LEGYEK BOLDOG"-NEM az zavarj hogy nálam lennének a gyerekek hisz az az eszköz hanem mástól a uj életem lenne ne kapjak boldogságot. nincs senkim ha lenne mernék lépni..elmernék menni a hangfelvételekkel a rendőrségre!!

hozzáteszem ezt is olvassa minden hozzászólásom ha anonim is olvassa meg privátokat is..

(mobilról vagyok teli hibákkal néha kimaradnak a betűk de remélem egyszer merek lépni mert már ìgy is élő halott vagyok..-zsarolással akar magának feleséget?vagy jó mert itt az ingyencseléd aki kitakarit mos rá..)

2014. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,nagyon sajnálom.:-( Tudom milyen ez...Az enyém is megtartja a fizetését meg se mondja mennyit kap,ő is azért csinálja,hogy függjek tőle.Mikor beadtam a válópert ő is beadta,kérvén a gyerekeket magának.Bár törődni foglalkozni azt sose akart velük,mindig a munka a kifogás.Csak tudnám mihez kezdene velük a 12 órás munkabeosztása miatt. :-( Kitartást neked!És remélem megoldódik a problémád.
2014. júl. 9. 15:25
 10/16 Skorpió87 ***** válasza:
100%

A lényeg, ha bárki hallotta, hogy kiabál, fenyegetőzik, megalázóan, bunkón beszél, akkor lehetnek tanúk. A 2 gyereked, meg a testvéred is persze. Válásnál ha a gyerekeid azt mondják, hogy Veled akarnak lenni, meg is indokolják, hogy miért, akkor Veled maradnak nagy valószínűséggel. Csak tudd Őket eltartani.


Látleletet tudsz venni, ha szorongat, fojtogat, ilyesmi...


A hangfelvételt úgy képzeltem, hogy esetleg magadra hagy 1-2 percre, Te pedig bekapcsolod. Vagy nyomják be a gyerekek, gyorsan elsurranak, a férjed nem biztos, hogy azt nézi mit csinálnak.


Aztán majd a gyermekelhelyezést, anyagiakat, lakhatást kell elintézni.

2014. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!