Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy 4 és egy 6 éves gyermeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 4 és egy 6 éves gyermeket kitesznek pszichológiai vizsgálatnak? Egy pszichológus ki tudja szűrni ha a gyerek azért ragaszkodik az apához jobban mert az mindent megenged nekik? Hogyan tudom bizonyítani hogy az apa ellenem neveli őket íly módon?

Figyelt kérdés
Ő elhagyott engem egy másik nőért és vinni akarja a gyerekeket.Figyelembe veszik hogy az anya vagy az apa hozni-vinni tudja-e őket az óvodából,elmondás alapján elfogadják-e hogy én tudok velük foglalkozni,nevelni őket?Ideiglenes elhelyezésnél még lehet peren kívül egyezkedni?Én gyámhatóságon is akartam,de ő nem.

2013. ápr. 12. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyezettek meg a közös felügyeleti jogban, és osztott elhelyezésben. Az lenne mindenkinek a legjobb.
2013. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megvizsgálhatják őket, persze. Ez csak beszélgetés, nem kell félteni a gyerekeket tőle.

Kiszűrik, hogy hol jobb ténylegesen a gyereknek - ez lehet az apa is, vagy az anya is.

2013. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen pár órás vizsgálat igazából semmire sem elég. Viszont lesz egy papír, amire a bíróság hivatkozhat, hogy azért döntött úgy.
2013. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj ezt nem kell olyan durvának elképzelni. Leül a gyerekkel és beszélgetnek, rajzolnak, báboznak nekik nem lesz ez trauma, attól ne félj.
2013. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elmondás alapján nem fogad el semmit a Bíróság. Igazolni kell a jövedelmet, a lakhatási körülményeket stb.

A pszichológus meghallgatja a szülőket, és ha a Bíró úgy látja jónak, a gyerekeket is.

A gyerekeknek az kenne a legjobb, ha békésen megegyeznétek a láthatásban és a tartásdíjban is. Megegyezni mindaddig lehet, amíg a Bíró nem hoz ítéletet. A Gyámhatóság ebbe nem avatkozik bele.

2013. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én érzékeny gyerek voltam, de nekem rossz volt. Csak arra emlékszem, hogy idegen nénik azt akarták tudni, anyát vagy apát szeretem jobban.


Amúgy igen, megvizsgálják őket. Sajnos.

2013. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! A vizsgálaton nem azt nézik, hogy a gyermek kit szeret jobban vagyis nézik azt is de úgy, hogy a gyermek erről ne tudjon.. egy sima rajzból is sok mindent meg tudnak állapítani és nem kérdeznek rá, hogy : -Kit szeretsz jobban!!!! Mert nem is az a döntő, hogy a gyermek kit szeret jobban.!
2013. ápr. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: egy gyerek nem hülye. Tőlem sem megkérdezték, de azért lelesett.
2013. ápr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!