Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Párom exe nem akar válni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom exe nem akar válni, ezért bevetette a szerinte legjobb fegyvert: leitatni és lefektetni őt, hogy legyen még egy baba. Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Eleve én hogyan tudok ezen továbblépni...azóta mi sem beszélünk. Tudja, hogy butaságot csinált...
2014. júl. 11. 08:31
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
97%
Úgy lépsz tovább,hogy nagy ívben elfelejted.Ne,hogy be vedd annyit ívott nem tudja mit csinált.Neki még az ex kell.
2014. júl. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
96%
Semmit, hagyd ott. Ha a párodat ennyire könnyű ágyba vinni, akkor később mi lesz. Ne legyél naiv.
2014. júl. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Igen..az a baj, hogy hónapokig hallgattam mennyire undorodik már a nőtől, hogy bármit mond, csak felhúzza magát...de egy füttyre ugrott és ment.....
2014. júl. 11. 08:40
 4/46 anonim ***** válasza:
96%

Olyan nincs, hogy nem akar válni. Párod egyedül is beadhatta volna a válást.

Nem lehet valakit leitatni és lefektetni. Gondolom, a párod férfi. Ha annyira részeg, a szex sem menne. Ha meg nem annyira, akkor tud még gondolkodni és nem teszi meg, ha nem akarja.

Szerintem felejtsd el ezt a "kapcsolatot".

2014. júl. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
96%

Eleve elég méltatlan dolog szeretőnek lenni egy magára valamit is adó nőnek.

Így pedig, hogy a szeretőd a feleségével is lefeküdt, különösen.


Tényleg elég érdekes, hogy eszméletlenre részegedve valaki hogyan tud teherbe ejteni egy nőt, illetve vajon miért kellett annyit inni egyáltalán?


Semmiképpen nem adnék egy pillanatot sem az életemből a továbbiakban egy ilyen hazudós két lukra játszó férfinek.

2014. júl. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 Nadiene ***** válasza:
95%

Szerintem meg szó sincs itt válásról.

Csak téged etet.

2014. júl. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
87%
A váláshoz elég az, ha az egyik fél beadja a keresetet a bírósághoz, és a másik akaratától függetlenül elválasztják őket. Nem kell közös megegyezés. Az meg hogy iszogat vele, hát ne haragudj...Kapsz te ennél jobbat is, ő meg kefélgesse a nejét, ha arra vágyik, de a te életedet ne tegye tönkre, ne hagyd neki, legyen már benned ennyi tartás. Nem vagy te selejt, hogy csak kapcarongynak, meg szeretőnek kelljél!
2014. júl. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Te még hiszel a mesékben?
2014. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
56%

Mit lehet tenni? Kiszállni a házasságukból felesleges harmadikként.


Te tényleg beveszed, hogy azért feküdt le vele, mert annyit ivott? Ha nem szeretné még, ha nem szeretne vele lenni, akkor nem ült volna le vele iszogatni.

Szerintem még fontosak egymásnak, csak drága férjecske nem akar két szék közt a pad alá esni. Ennyi. Azért etet, hogy megtartson, miközben próbálja rendbe hozni a házasságát.


Hozzáteszem, ha ennyire nincs tartásod, mármint hogy nős pasival ne hemperegj, akkor megérdemled a sorsodat. Remélem jó lecke lesz.

Egy házaspárt nem egyszerű szétválasztani. Az új luk lehet, hogy éppen izgalmas, de a közös éveket nem helyettesíti.

2014. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Már külön éltek, amikor én képbe kerültem...de a gyerek miatt haza-hazament, csak korábban hiába próbálkozott a nő, párom otthagyta, nem volt képes hozzányúlni...egészen mostanáig...
2014. júl. 11. 08:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!