Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válásnál miért az anyához...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válásnál miért az anyához kerül 95%-ban a gyereket?

Figyelt kérdés
Az apa is pont ugyanolyan szülő, és sok esetben az apánál jobb helye lenne a gyereknek, még akkor is h kicsi. Mivel különb a bíróság szemében az anya?
2010. jan. 10. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

nos azért mert a szülő szó azt jelenti, hogy aki megszülte. ( vagy császárral a világra hozták) szertintem ennél erősebb kötelék nincsen és a nők igenis többet vállalnak a gyekenevelésből, mint a férfiak. jobbik esetben azért mert a férfi az anyagi hátország és ezért van kevesebb ideje.... a rosszabbik eseteket hagyjuk.

ám ha egy férfi bizonyítani tudja, hoyg nála jobb helyen van a gyerek, akkor bizony megkapja a gyereket, számos példa van rá, ma már szerintem nem 95 % ban az anyánál van, ha igen, akkor a férfiak is hibásak, ne hagyják.

2010. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
A magyar társadalom elég tradicionális, és úgy gondolják, hogy a gyereknevelés a nő feladata. A férfihoz akkor kerül a gyerek inkább, ha a nőt alkalmatlannak találják rá.
2010. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem is egyenlő joguk és kötelességük van a szülőknek!, csak sok gerinctelen apa le se sz.rja a gyerekét, még a apasági pénzt is elsumákolja, letagadja=felőle éhen is dögölhet a gyereke.Vele kéne ezt csinálni! Tisztelem azokat a férfiakat akik ugyanugy kiveszik a gyereknevelésből a részüket mint a nők!


És az sem tetszik h válás után az apák csak hétvégén kapjak a gyerkre látogatási jogot. Ez se szép.

2010. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Mert ő szülte.
2010. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
És az mire jogosít fel? Olyan dologgal ami nem a mi érdemünk, nem kell dicsekedni. Nem a férfi tehet rőla, hogy ő nem szülhet! Nem a nő tehet róla hogy neki van melle, meg méhe!
2010. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Amennyiben az per van a gyermekelhelyezésből úgy 60-40 %-ban az anyák javára ítélnek.Ez nem annyira nagy különbség.

A legtöbb esetben nem is kéri az apa,hogy nála helyezzék el a gyermeket,csupán utólag sajnáltatja magát.

Azonkívül,ha a válás után X évvel jut eszébe,hogy mégiscsak perelni kellene,ott nagy valószínűség szerint a tartásdíjjal van csupán a gond.Erre alapozva meg nem változtatják meg a gyermek elhelyezését.

Úgyhogy Uraim,csak Önökön múlik!

2010. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

még jo hogy a nöknél marad a gyerek(persze csak ha megérdemlik!!!!)

én hordtam ki,én szenvedtem a szülésnél,én éjszakáztam vele mikor fájt a hasa,én tanitottam meg mindenre,ha valami baja van hozzám szalad,én vagyok az,aki már hónapok ota nem volt wc-n egyedül,és mindenhova magammal viszem,akkor kérdem én,mért is kéne az apának adni a gyereket???

2010. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, azért téged ütnélek még mozogsz.

Te döntöttél arról hogy te hordod ki és nem az apa? Neki volt rá lehetősége? NEM

az hogy te éjszkáztál vele, nem jelenti azt hogy minden családban az anya az aki fenn marad. Képzeld, nekem apum is pont annyit éjszkázott mint anyum.

apum is tanított ugyanannyi mindenre, ha nem többre mint anyum. Minek csináltál egy olyan ebmernek gyereket ki csak magávl törődik?

Te csak saját példádat hozod fel, azt hiszed csak azért mert te rossz pasit válsztottál az összes olyan?? Képezd, rengeteg van aki törődik a gyerekével és olyan is nagyon sok akihez a gyerek jobban ragszkodik mint az anyjához.

Úgy utálom az ilyen feminista barmokat mint te vagy.

2010. jan. 11. 14:14
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó kérdés! Speciel én sem értem miért mindíg az anyákat védik! Nem minden esetben, de sokszor az apánál jobb helyen lenne a gyerek(ek), mint a hisztérika anyukánál. Nem értem miért csak akkor nyilvánítanak alkalmatlanná egy anyukát, ha az iszik vagy drogozik.

És nem kell általánosítva lepontozgatni, mert bizony vannak ilyen esetek!

2010. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
ide figyelj kedves kérdezö.az urolso elötti vagyok.hogy jössz te ahhoz,hogy engem minösits.ki nem szarja le hogy veled apád vagy anyád törödött e többet.mi a f"sznak irsz ki kérdést,ha utánna leosztod azt aki nem ugy válaszol ahogy neked tetszik.kicsit el magyarázhattad volna hogy mi a francot akarsz.ja és annyi,hogy az én férjem nem ojan mint amijennek te felvázoltad,és ha ojan lenne,akkor se lenne hozzá semmi közöd.te kis trampli
2010. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!