Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet túljutni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túljutni a megcsaláson? Gyerek is van, sűrűn is találkozunk.

Figyelt kérdés

Nekem ő volt szinte az egyetlen barátom és nagyon rondán elbánt velem. Legalábbis én nagyon padlóra kerültem, még akkor is, ha már egy ideje voltak gondok, és lehet amúgy sem maradtunk volna együtt. Nagyon fáj. Ma azon akadtam ki, hogy a közös gyerekünk képeit lájkolta az egyik ... akivel félre..

Tudom, ne nézegessem. Nem tudom, hogy léphetnék túl ezen. Látszólag - kifelé - nincs gond, de néha elkap a sírás, eszembe jutnak a dolgok. Elfojtásban jó vagyok, de ez nem lesz jó megoldás a jelek szerint.


2014. aug. 1. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos, ha máshol keresi a "boldogságát" akkor egy nagy szemét. A gyerek előtt kellett volna gondolkodnia. Amúgy te sem fogsz teljese, megbocsátani neki,mert mindig ott fog motoszkálni a fejedben amit tett, hogy a másik jobban kellett neki. Hagy menni, és kezdj új életet.
2014. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, képzelődtem, mindenbe mindent belemagyaráztam. Aztán megráztam magam, fogtam a hajam, és kihúztam magam a gödörből. Mert nem érdemelt annyit, hogy én menjek tönkre miatta. Egyik sem érdemelt annyit.
2014. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Attól nem szemét, hogy máshol keres boldogságot, ahogy csinálta, az volt az aljas. Miért nem lehetett lezárni, és utána? Na de mindegy.

Nehéz megrázni magam, élni sincs erőm. Gyerek-munka-gyerek-házimunka-alvás...

2014. aug. 1. 22:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg már külön élünk, de kb kétnaponta látom, kicsi a gyermekünk.
2014. aug. 1. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
El fog múlni...akkor is, ha most még nehéz elhinni...kitartás:)
2014. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem néztem a fb profilját már egy éve,pedig kéthetente jön,naponta telefonálunk a gyerekek miatt.Nem szabad elfojtani,ki kell beszélni vagy sportolni magadból!idő és új pár lesz a gyógyír!kitartás!átmeneti ez is,elmúlik.
2014. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

Add oda a gyereket hétvégére.

Tarts egy csajos napot. Csapd ki az ikreket, igyál, szórakozz, hordd el minden szemétnek vadidegenek előtt, aztán aludd ki.

2014. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Idővel el fog múlni. Addig is segíts magadnak. Ha sírni kell akkor sírj, ha nosztalgiázni kell akkor gondolkodj a múlton, mindig csináld azt amit "kívánsz", a test a lélek tudja mi a jó neki. Gyászold meg a múltat, dolgozd fel, mielőtt előre nézel. Ha ez megvan, akkor lehet felépíteni az új életet.

Addig is dolgozz jó sokat ahol csak tudsz, foglalkozz intenzíven a gyerekeddel, testeddel, lelkeddel. Ha meg jön az ex a gyerek miatt, épphogy találkozz vele, amíg ők ketten vannak, addig találj magadnak olyan elfoglaltságot hogy ne halld őket, pl kerti munka, füllhallgatós zenehallgatás stb.

2014. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!