Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Több éves együtt élés, házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves együtt élés, házasság után, hogyan éltétek meg, hogy soha többé nem láttátok egymást?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Soha többé ??? Ezt nem lehet előre tudni .. Feltételes módban tudok csak írni ,ha valakitől nem haragban ,gyűlölködve válok el akkor elkeserítene valahol a tudat ,ha többé az életben nem hallanék felőle ,ellenkező esetben ha megváltás a válás ,nem érdekelne .

Egy nagy szerelem után.. érdemes megnéznetek mit éreztek ,mikor újra találkoztak sok-sok év után : [link]

2014. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Itt a történet is ,hogy érthetőbb legyen . [link]
2014. aug. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy jó ideig nem akarom látni a volt nejemet. Nem mondom, hogy soha, de amíg el nem múlik a keserű szájíz, addig biztosan nem.
2014. aug. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez merült fel bennem a minap. A volt barátomat, akivel sokáig együtt éltünk, nem láttam a szakításunk óta. És rossz, mert már nem vagyok szerelmes, de milyen már, hogy előtte mindent tudtál arról az emberről, most meg már emberileg is elveszítetted őt...Már nem is létezik. Durva.De biztosan ez az élet, csak én béna vagyok felfogni ezt.


26l

2014. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok ezzel.Éveket éltem valakivel,aki mára már csak egy idegen.Én is nehezen fogadom ezt el.
2014. aug. 2. 23:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg furcsa az élet néha. Aki egykor a legfontosabb számodra, akit a legjobban szeretsz, akivel megosztod a lakásod, az életed, a mindennapjaid, akivel szerelmeskedsz... stb. az egy másik napon már csak egy idegen, akiről nem is tudsz semmit, akiről talán soha többé nem is hallasz. Furcsa. Bár sokan tartják a kapcsolatot az exekkel, nekem nem adatot meg. Mondjuk az elsővel nem is szeretnék kapcsolatban lenni, a másodikkal egy darabig tartottuk a kapcsolatot, de aztán az is elmaradt, valahogy így alakult. Most a férjemmel óriási boldogságban élünk, de azért 10-11 évet nyilván nem lehet elfelejteni, és van nap hogy eszembe jut a régmúlt, hiszen az is én vagyok, az életem része.
2014. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyon jól, most már nagyon örülök hogy nem látom.
2014. okt. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!