Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem vagyok szerelmes a férjemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes a férjembe, ez már válóok? Vagy éldegéljünk együtt szépen csendben?

Figyelt kérdés

11 éve vagyok együtt a férjemmel, mindkettőnknek első kapcsolat. 6 éve összeházasodtunk, van 2 gyerekünk. A férjem minta apa, kívánni se lehetne jobbat. Ő a legjobb barátom, de nem vagyok belé szerelmes.

A szexet is már eléggé nyűgnek érzem, gyanítom azért, mert nem olyan, mint amilyet szeretnék.

Sajnos túl pancser vagyok ahhoz, hogy erről beszéljek Vele (pedig azt hiszem lenne megoldás a problémára, csak nem merem elzavarni Őt orvoshoz - én a helyében már réges-rég elmentem volna magamtól).


Mondanom se kell az anyagiak miatt is célszerű együtt maradni. Na meg a gyerekek miatt. Le lehet élni egy életet szerelem nélkül? Érdemes?


Ja, amúgy soha nem veszekszünk, tényleg a legjobb barátom, szeretem, de nem úgy... :(



2013. márc. 28. 14:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
11 év után nem hiszem, hogy a következő férjedet is "úgy" szeretnéd.
2013. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%

Na, mindjárt jön a sok csupaszív jóasszony, és elzavar a bíróságra válni, mert ha már nem érzed azt a lángolást, akkor nincs is értelme élni! Szerintem meg van.

Kezdjük ott, hogy amit helyre lehet hozni, azt meg kell próbálni helyrehozni.

Beszéltetek már erről? Nem lehet, hogy csak egy kis változás kellene, elutaznátok valahová kettesben 1-2 napra és kilépnétek az "apu-anyu" szerepkörből, megpróbálva férfi és nő lenni?

Esetleg potenciagondok vannak? Arról is beszélni kellene. Sok kedvességgel és bátorítással. Vagy ha csak unalmas a szex, akkor igenis ki kell mondani, hogy mit szeretnél. Senki nem gondolatolvasó, és magától nem fog rájönni!

2013. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Ugyan már szerinted ki szerelmes a párjába élete végéig lehetetlen már csak biológiai alapokat nézve is.

Szeretnia azt lehet...ha az sincs meg akkor kell gondolkodni....

2013. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

Ne hagyd őt ott.

Te mondtad hogy minta apa.A következő barátod,vagy akivel együtt lennél,lehet leszarná a gyerekeidet.

Meg pláne a gyerkőcöknek is kell egy biztos családi háttér.

Csak gondolj bele:neked hogy esne ha a férjed ezt írta volna ki a gyakorira?Nem vagyok szerelmes a feleségembe, ez már válóok? Vagy éldegéljünk együtt szépen csendben? Hát gondolom ugyanolyan szarul esne.

2013. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Néma gyereknek az anyja sem éri a szavát, csak te tudsz változtatni csak úgy ha beszélsz róla....mindenki megérdemli a nyílt kommunikációt....
2013. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%

Tessék beszélgetni.

És tessék felidézni, mi volt, amikor egymásba szerettetek, azt az érzést bármikor felidézhetitek magatokban, hiszen ott van belül!

2013. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
57%

Miért hiszi a sok ostoba nő, hogy a lángoló szerelem egész életükben tart? Nem a szex a legfontosabb egy anyának, hanem a gyerekei és a család! Tegyél azért, hogy a házasságod rendbe jöjjön. Beszél a gondjaidról a férjeddel! Nem csak lehet, hanem le is KELL élni az életedet szerelem nélkül. A szeretet sokkal fontosabb. Ne tedd tönkre a gyerekeidet, mert te másik férfiaknál keresed a szerelmet. Hamar rájössz, hogy az is elmúlik.

3 gyerekes anyuka.

2013. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne szerelem nélkül élni?


Mint írtam, a kérdezőnek és a férjének maximálisan megvan az esélye, hogy újra felélesszék magukban és egymásban a szerelmet a másik iránt! Annál nincs is csodásabb!

2013. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem válóok. Ha tudod mi a baj forrása akkor tegyél ellene. Amúgy a szerelem nem állandó. Mindig más intenzitású. Van hogy ép csak takaréglángon ég, valószínű ez van most nálad is. Csak a romantikus lányregényekben van sírig tartó szenvedélyes szerelem.
2013. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező!


A szerelem egy heves, lángoló, de múló érzés. Ez bizonyított, szimplán biokémiai folyamatok eredménye. Általában maximum 2-3 év alatt véget ér.

A hosszú kapcsolatokban, házasságokban már egy kevésbé intenzív, ám annál mélyebb szeretet van.

Kíváncsi vagyok, hányan mondhatják el, hogy 10-20 év után is ugyanolyan szerelmesek?! Ezerből 2, és ebből is hazudik az egyik.

Én sem vagyok már szerelmes. Szeretem, imádom a páromat, van egy lányunk; mi kell még? A szerelem múlik. Szomorú, ha egy felnőtt nő azon gondolkodik, hogy akkor elváljon- e.

Utolsó gondolat, néma gyereknek ugye... Nyisd ki a szádat, beszélgessetek, csak így lehet egy komoly kapcsolatban haladni. Ha erre képtelen vagy, akkor nem tudlak sajnálni. Azt sem értem miért gondolod, hogy a szex is majd ugyanolyan lesz, mint volt. Nem. A lángolás elmúlt. Vigyetek újat bele, és, ahogy mondtam BESZÉLGESSETEK EGYMÁSSAL.

2013. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!