Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki különélő házas, új kapcsolattal? Miért halogatják egyesek (mint az élettársam is) éveken át a hivatalos válást?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

- nemtörődöm típusok, kit érdekel, hogy házas vagyok-e

- nem akar téged elvenni

- fél valamitől (pl. vagyonmegosztás, gyerekfelügyelet)

- még reménykednek, hogy újrakezdhetik valaha


Hirtelen ezek jutnak eszembe:)

2014. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi azért nem váltunk el, mert még nem volt végleges a döntésünk. Amikor már kétségtelen volt, hogy érzelmileg "végeztünk" egymással, beadtuk a papírokat.


Van, aki a közös vagyon miatt nem akar válni, vagy közös vállalkozás van.

Vagy csak nem tartja fontosnak. Pedig jogilag nagyon nem mindegy, ha az egyik fél meghal/tartósan beteg lesz, az elég problémás.

2014. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jo kerdes, en sem ertem. A volt ferjem vegig volt sertve hogy beadtam a valast, holott evek ota nem eltunk nemi eletet es akkor mar a baratnojehez koltozott. Nem tudom mi a francokat akart, se elonyunk se hatranyunk nem volt a hazassag latszat-fenntartasaban.
2014. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyumék 10-12 éve élnek külön,de papíron még házasok! Be sem adták a váláshoz a papírokat! Hogy miért? gőzöm sincs!Nem is kérdeztem,magánügyük!
2014. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert még kötődnek a partnerükhöz, csak ezt még maguknak sem merik bevallani. Az ilyennel nem szabad kezdeni, mert jó vége nem lesz.
2014. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi két éve élünk együtt a párommal. De a válópert, csak két hónapja adták be. A "volt" feleség zsarolása miatt. A gyerekekkel zsarolta, hogy nem láthatta őket, ha a válásról volt szó. Illetve könyörgött neki még másfél évig hogy költözzön vissza... A párom sajnálta, hogy lelkileg ki van az ex, illetve volt, hogy hetekig nem láthatta a gyerekeket, és ezert nem adta be a válást. Kellett bő másfél év, amire a hülye ex belátta, hogy nincs más vegkimetel, csak a válás.
2014. aug. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!