Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerekek miatt érdemes ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekek miatt érdemes ezt megtenni?

Figyelt kérdés

A barátnőm 13 évi házasság után / már 9 hónapja / elvált a férjétől, mert megromlott a kapcsolatuk.

A váláskor megegyeztek hogy a két gyerek / 6 éves lány és 13 fiú / az apánál maradnak. A barátnőm ezt csak azért vállalta be, mert különben nem tudott volna egyszerűen kilépni a házasságból. / fizikálisan ő húzta volna a rövidebbet / Nem csak a gyerekek nevelését hagyta a volt férjére, hanem az összes közös tulajdonról is lemondott. A gyerekekkel a kapcsolatot telefonon rendszeresen tartja, és őket a bírósági határozatban szereplő láthatással ellentétben az apa kedvétől függően elhozhatja, ami az utóbbi időben egyre kevesebb. Az apa mindig talál valami kifogást. / ilyen program, olyan program, ide mennek, oda mennek / A barátnőmnek a gyerekek természetesen hiányoznak, ezért érdemes lenne e neki visszakérni magát egy olyan emberhez, akitől elvállt, akivel jelenleg „rühell” még telefonon is beszélni? Az apa váláskor azt mondta mindent, elkövet, hogy a barátnőm visszakönyörögje magát. Jelenleg arra nem lát esélyt hogy az apától normális és észszerű úton magához vehette volna vagy vehetné legalább az egyik gyereket. Érdemes lenne e bevállalni neki, hogy a volt férjhez vissza kérje magát és tovább szenvedjen de, a gyerekekkel legyen? A barátnőmmel 9 hónap együtt élés után is csodálatos boldog kapcsolatban élünk, de valójában nem tudja eldönteni mit tegyen? A volt férjét a napokban megkérdezte hogy van e arra esély hogy vissza fogadja. Természetesen rövid idő elteltével megbánta hogy feltette ezt a kérdést, de még nem kapott rá választ.


2010. jan. 15. 13:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Akkor egy undorító féreg vagy, ha ezt tennéd. Megalázod azt, akit valaha szerettél, aki a párod volt. Megalázod a saját gyerekeidet. Kihasználod őket, mindannyian.

Ha ezt tennéd, egy önző, gerinctelen, férfiatlan, alávaló ember vagy.

És mindenki az, aki így terrorizál más embereket. Jog ide vagy oda, az csak arra van, hogy a gyávák takarózhassanak vele.

2010. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én már akkor is válaszoltam, amikor a másik témában volt a kérdés. Nos én úgy gondolom, hogy hagyja. Na most ha pusztán azért, hogy egyszerűen ki tudjon lépni a válásból mindenről lemond valaki. Biztos vagyok benne, hogy remek helyen vannak az apánál a gyerekek én támogatom is, hogy nem csak az anyáé a gyerek, azonban pusztán azért ilyet csinálni, hogy minél egyszerűbb legyen, nem mondok semmit. Miért akarna megint visszamenni? Hogy hónapok múlva megint elmenjen és akkor totál összezavarja szegény gyerekeket?
2010. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapja vált el, és 9 hónapja éltek együtt. Ahogy nagyanyám mondaná, elcserélte a gyerekeket egy f..szra. És most bánja a cserét. Ez van, megszívta. Nem sajnálom.Alázkodjon meg, könyörögjön. A férje talán visszafogadja, na de a gyerekek??
2010. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
az utolsoval tokeletsen egyet ertek!!!minek mondott le a gyerekeirol?en irtam erre a multkor is.en ugyan nem mondanek le soha az enyemrol!!
2010. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is egyet értek az utolsó előttivel :(
2010. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!