Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szó nélkül hagynátok, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szó nélkül hagynátok, hogy az igénytelen férjetek a mosdóba pisiljen?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 15:21
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
56%
Nem lenne ilyen ember a férjem.
2014. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem azért pisil a modsóba, mert ott rögtön meg is tudja mosni. :D
2014. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
84%
Aki ilyen igénytelen hogy a mosdóba hugyozik, az biztos meg sem mossa.
2014. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
61%
Összekenném valamivel, hogy csípje:D Valószínű, az ilyen a szavakból sem ért.
2014. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
65%
Fhu, hát elég gusztustalan a dolog...pasi vagyok, de nem tenném. Sőt..azt se igen szívlelném, ha a párom a kádba végezné el a kisdolgát zuhanyzás közben. Sajnos a munkahelyemen vannak, akik piszoárnak használják a zuhanyzót, vagy épp a taknyukat fújják oda ki. Hiába öblítik le, az összefolyóban megáll a cucc olykor. Izgalmas ilyen helyen fürödni... ne adj isten fogat mosni egy ilyen csapnál.. Lehet túl kényes pasi vagyok? 34/F
2014. aug. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
49%

Nekem nem lenne a férjem aki ennyire igénytelen és ha mégis, persze nem hagynám.

Valaki írta hogy "és ha utána kimossa..". Persze, aki a csapba pisil, kb 3 méterre a wctől, az utána mindig kimossa a csapot. Ha ahhoz is lusta hogy még lépjen párat...

A zuhany alatt viszont én is szoktam pisilni, vizet és papírt spórolok vele.

l25

2014. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
66%

Kedves 25-ös "kényes" pasi! :) Azért más a munkahely és az ember otthona. Otthon sokkal jobban figyel az ember a higiéniájára, pláne a saját családjában... Szerintem. Pl. a nyilvános wc-k is gusztusosak, otthon az emberek nagy részének mégsem ilyen a mellékhelyisége.

Az szomorú, hogy egy munkahelyen ennyire nincsenek tekintettel egymásra az emberek, de otthon azért a feleséged nem fog neked semmit otthagyni a lefolyóban összegyűlve, max a haját, de azt is csak a legközelebbi takarításig jó esetben! :)

2014. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
60%
Hölgyeim. Tudjátok ti, mi van a WC-ülőkék körül a falon, a csempén, az ajtón, a WC-csészén és annak az aljánál?! És mindez azért, mert a férfiak, ha térdmagasságba kell pisilniük (mint a WC-csészék általában!) elnézést a kifejezésért, de fröcsögtetnek, csattogtatnak ezerfelé, a legjobb szándékkal is. Hacsak nem tartotok csempefertőtlenítést minden férfi WC-használat után, ott bizony nagyobb az élővilág, mint a napra kitett húslevesben, még ha nem is látszik. A mosdókagylónál, ahol kényelmesen, csattogás nélkül intézhető a dolog, nyom nélkül eltüntethető, letakarítható a pisi kb. egy perc alatt. A férjem az ÉN kérésemre pisil a mosdókagylóba; ha férfivendég jön hozzánk, utána meg bűzlik a WC a húgyszagtól. Lehet szörnyülködni és lepontozni: a WC-ben a húgyszag az undorító, nem a csapba vizelés kulturált körülmények között.
2014. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
82%

Kérdem én, akkor miért nem építtettek be egy piszoárt? Kb. annyi gonddal jár, mint egy mosdókagyló beépítése és mégsem abban mosod utána a fogad, illetve "fröcsögtetéssel" sem jár a dolog végzés.

Problem solved.

2014. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
40%
Ülve is lehet pisilni.
2014. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!