Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szó nélkül hagynátok, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szó nélkül hagynátok, hogy az igénytelen férjetek a mosdóba pisiljen?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 15:21
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

7. Voltam. azt elfelejtettem hozzátenni ,hogy én fürdés, zuhanyzás után minden alkalommal kimosom a kádat, mert még ha nem pisilek bele (amit egyébként nagy ritkán szoktam), akkor is épp úgy elkaphat bármit az utánam következő. Eleve a fürdőszer lerakódása elkerülése végett is mindig kimosom.

Azt gondolom aki a mosdóba pisil, azért teszi, hogy utána egyből meg is mossa a szerszámát. Ha alaposan kiöblíti, nincs ezzel semmi gond alapból, viszont ha nem öblít utána eleget, a szifon elszagosodhat. Ezért azt gondolom, hogy napi szinten nem ajánlatos, de néha elmegy.

2014. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
69%
Az a nő, aki rákényszerít egy férfit, hogy ülve vizeljen, az megérdemelné, hogy neki meg állva kelljen pisilnie. Ha ráül egy férfi a WC-re, a szerszámával mindjárt le is törli a WC-csésze elülső részét belülről. Hát az aztán marha egészséges, mi? (A "nagydolog" közben is ez van, de - nálunk legalábbis - az reggeli műsor, utána mindig jön a fürdés.) A piszoár valóban jó megoldás, ahol kivitelezhető.
2014. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi hipokrita nőszemélyt.... Jaj, ott kell fogat mosni....de a férjetek cerkáját meg csak a szátokba veszitek szex közben. :)
2014. aug. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim válasza:
Èn csak annyit kèrdeznèk kedves gusztustalankodók, hogy amikor a párotok kimegy pisilni álló brèvel körbe mossa a wc-t vagy körülötte??? Ha már a higèniáról van szó. Csak próbáljátok ki( wc körè wc papír de a porcelánra is meg a földre is aztán jön a meglepi, hogy hiába bele pisil mennyi fröccsen mellè). Van 1-2 ismerősöm(fiuk) akik ülve pisilnek azért mertt mellèfröcsög èn mosolyogtam rajtuk. De idazuk volt. Barmennyire is belecèlzol megy mellè is. Ennyi erővel minden pisilès után fel kell mosni. De ezzel nem azt akarom mondani h jo dolog a csapba pisilès!!!!
2014. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
77%

Kedves 33-as! Igen, a szánkba vesszük, de jó eséllyel nem egész napos pállottság után és nem is pisil a szánkba a párunk!


A bacik zavarnak, amik lehet hogy a wc körül elférnek egy hétig, azonban a mosdókagyló környékén nem. Wc használat után általában normál ember kezet mos, majd eszik, iszik, bármit csinál. Ha a mosdókagyló változik wc-vé, akkor hogy legyek benne biztos, hogy volt értelme kezet mosnom? Mondhatni értelmét veszti így a kézmosás, utána pedig eszek, iszok... És igen, fogat mosok ott.

2014. aug. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom miért oda rakja a párod, de kicsit átestél ezzel a hisztivel már a ló túloldalára. 1. az egész napos pállottság kívül van, amit a csapba rak, az a párod testéből jön ki, plusz így legalább a cerkát is meg tudja mosni. Ezek után szépen ki lehet mosni azt a kagylót, nem marad ott semmi. Kérdezem, van-e kölök a háznál??? Mert el sem tudom képzelni azt a világégést, mikor pelenkáztad és a szaros kezedet meg kellett mosnod a csapnál. Elnézést a közvetlen szavakért. 2. Ahogy írták többen előttem a wcbe majd egy méterről merőlegesen csapódik a sugár, még a plafon is olyan, hiába nem látod...papucs nélkül ha voltán ott, utána meg felültél a díványra nézni a szex és New Yorkot, biztos lehetsz benne hogy a díványodra is elvitted a cumót. :), itt meg pár centiről majdnem párhuzamosan a mosdó falával, sőt ha közben a vizet is engedi, el is tűnik minden.....na világbéke. :)
2014. aug. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
87%

ratulálok a stílushoz. :) A gyerekemet pelenkáztam igen, meg fogsz lepődni, sosem voltam könyékig kakis... És igen, kezet mosni a mosdókagylónál szokás. Annyi a különbség, hogy itt nincs választási lehetőség, nem mondhatom, hogy fúúú bacik, inkább a wc-be áztatom bele a kezem. A kedves férfiaknak nagyon is van választási lehetőségük, ha pedig úgy pisil valaki, hogy a plafon is olyan lesz, akkor szépen üljön le, ennyi a véleményem. Én sem csorgatom körbe a wc-t, figyeljen ő is a higiéniájára, a családja higiéniájára, szerintem ez alap.

Egyébként nálunk ez nem mérvadó, mert van piszoárunk a wc mellett, így hasonló problémákkal hál'isten nem küszködünk. Minő meglepő, a páromnak eszébe sem jutott soha a csapba pisilni... azelőtt sem, hogy felújítottunk és lett piszoár (amit ő takarít, mert az ő kívánsága volt).

2014. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 z. f. válasza:
81%

uram atyám milyen korlátolt hozzászólások. bizony azoknak van igazuk, akik belátják, hogy a csapba hugyozás kulturáltan sokkal tisztább, mint a vécébe pisilés. csak előnye van a csapba pisilésnek, még a piszoárral szemben is. a csap segítségével egyből meg lehet mosakodni, és nem lesz se a lábszárad se a plafon se a mittomén mi csupa pisa. nem beszélve arról, hogy folyó víz mellet, a lefolyóba irányzott pisilés tulajdonképpen nyomtalan. tehát a csapbapisilés a király.

semmi köze a lustaságnak vagy az igénytelenségnek ehhez. én például büszke vagyok rá hogy mindig tiszta vagyok, sosem csupa pisa :)

2014. aug. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
88%

Kedves álszenteskedő hölgytársaim! A pisi mint olyan (még a kérdező "igénytelen" férjéé is!), amikor kijön, még steril. A ráeresztett víz pedig azonnal és higiénikusan leviszi az egészet. Nekünk piszoárunk nem lehet (nincs hely...), így a férjem a mosdókagylót használja, és láss csodát: nincs büdös a WC-ben. Ahogy már írtam korábban, a férfiakat a WC-re ültetni vizeléskor higiéniai megfontolásból ostobaság, ugyanis a WC-karima belsejéhez így óhatatlanul is hozzáérnek a szerszámmal. Mivel (mi még...) élünk házaséletet, ez engem speciel erősen zavarna. (Nagydolog után, amit ülve végeznek a férfiak is, a kultúráltabbja megfürdik/lezuhanyzik, így ezzel se jöjjön senki...)

Másrészt pedig, mivel a téma a "Válás" rovatban lett feldobva, óhatatlanul is ide gyűlnek a sértett (magukat sértettnek érző) asszonyok, és ez erősen rányomja a bélyegét a hangvételre. Én nem vagyok sértett és a férjem sem igénytelen, csak mert nem hugyozza össze a WC-t. Peace!

2014. aug. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim válasza:
87%

Megmondom mi az igénytelen: a piszoár, ahol az ember nem tudja megtörölni a makkják csak lerázni.

Meg az állva pisilés, ahol felfröcsög 1m-ről.


Én otthon mindig ráülök és utána megtörlöm. Idegen helyen nem érdekel, ott én is állva végzem, de ha nincs papír attól hülyét kapok. Lányok, ti mit tennétek, ha nem törölhetnétek ki?


A csapba pisilés nem túl kényelmes, de ott legalább megmoshatja a makkját az ember. Persze utána le kell öblíteni a mosdót, mert ha nem teszi, akkor tényleg csak a domestos segít.


Szóval a piszoár sokkal igénytelenebb, mint a csapba pisilés.

2014. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!