Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szó nélkül hagynátok, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szó nélkül hagynátok, hogy az igénytelen férjetek a mosdóba pisiljen?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 15:21
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
40%

A férfiak 99%-a nem a törölgetésről híres, de ha még is, akkor van a wc-ben egy kis kuka jobb helyeken, azt az egy kockányi papírt nyugodtan beledobhatja.

Ha utazott valaki dél felé, szinte mindenhol ki van írva, hogy a wc-be se dobálj bele wc papírt, ott működik ez a rendszer. Napi kukaürítéssel nincs ezzel baj. Akárki akármit mond, szerintem a mosdókagylónak nem véletlenül mosdókagyló a neve. :)

2014. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

Azért velem is már előfordult, és nem igénytelenségből, hanem azért mert a vécén valaki ezer éve foglalt volt, és már nagyon nehezemre esett visszatartani, meg ki tudta volna, hogy meddig kellett volna még. Simán kimostam utána, és kész.

Viszont önmagában az igénytelenség már gond, mosdó ide, vagy oda.

2014. aug. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 yoshimitcu válasza:
64%
ilyen emberhez nem mennétek feleségül, bezzeg ha lamborghinije van meg televan pénzzel a szaros pélóját is bekapnátok az se lenne gáz
2014. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:

1) Nem hagynám szó nélkül

2) igényes párom van

3) Nem együtt pisilünk tehát tulajdonképp nem szoktam megfigyelni :D

2014. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Tényleg most tűnik csak fel, hogy válás rovatban van fent a téma. Eddig csak az tűnt fel, hogy egy kérdést nem bír a kérdező feltenni minősítés nélkül. Úgy látszik, hogy csak gyűjti a válóokokat, hogy mik az elfogadható sérelmek, amiket a bíróságon feldobhat. Szerintem ezzel inkább magát minősíti, én sem lennél ilyen nő férje! Remélem, megúszom. A válás okés, ha már elhidegült a kapcsolat, stb., de könyörgöm, nem lehet békésen civilizált módjára?! Ne legyünk már ennyire kisstílűek, és ne vívjunk már ádáz küzdelmet a csészekészletért

Gondolom, a kérdezőnek is, mint mindenkinek megvannak a maguk rossz szokásai, és nem örülne, ha nyilvánosan kiteregetné a férj válaszul. Szerintem az ilyen esetekben a sértettség és a gonoszság beszél az emberből, nem a "higiénia vágya".

2014. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

45, ezek szerint te is a mosdóba pisilsz. Szégyelld magad!


Kérdező, válj el. Előtte verd el ezt a surmót. Esetleg bekenheted erőspaprikával is a mosdó belsejét.

2014. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!