Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kerdesem: ha hazamegyunk...

Kerdesem: ha hazamegyunk Magyarorszagra, es talalkozik a nagyszuleivel, akiket egyszer mar latott 2 honapja, ti rajuk hagynatok-e a gyereket, es mennyi idore? Amugy nagyon baratsagos, nyitott baba.

Figyelt kérdés
Kulfoldon elunk parommal, van egy het honapos kisfiunk. Rokon, barat a mi kornyekunkon nincsen, de kb hetente-kethetente talalkozunk veluk.
2014. júl. 6. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Én nem merném, mert lehet, hogy csak addig van el velük amíg Te is ott vagy. Valószínűleg nem is fog emlékezni ràjuk.
2014. júl. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Először egy- két órára. Ha el vavn velük, akkor hosszabb időre is. Hét hónaposan már nem olyan picike.
2014. júl. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

az attól függ milyenek a nagyszülők.


Pl én tudom anyámról hogy ha én ezt és ezt mondom neki a babáról akkor ő be is tartja. Viszont nagyon sokszor ovlasni itt gyk-n hogy a nagyszülő szöges ellentétét csinálta annak amit a szülő mondott, vagy olyat csinált ami a szülőknek nem tetszett, mert "az ő idejében"

2014. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként még nem szélütött, hanem aktív és megbízható, tevékeny emberek és ez nem megterhelő a számukra, akkor minden további nélkül. Hiszen nekik is volt gyerekük, sőt unokájuk, tudják mit kell tenni.
2014. júl. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Persze, pár órára mindenképp.
2014. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Túlparázás. Nem fogja megenni és benzint sem tölt bele. Az ilyen ősanyás túlstresszelést viszont megérzi a gyerek és ő is ilyen lesz tőle.

Emberek érberdjünk már fel... Évmilliókon keresztül egymást segítették az emberek, most meg már hónaponként percekre beosztva merik csak adagolni a nagyszülőknek a gyereket.

2014. júl. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekunk 2 honapos a kislanyunk. 1 honapja kijott anyos, megkerte hadd aludjon vele a lany, hogy tudjunk pihenni. Megengedtuk. Jol elvoltak, augusztusba megyunk haza, es ha szeretne megint engedni fogom hogy este vele legyen.
2014. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez a kisfiutol is fugg. Peldaul az enyem meg ebben a korban nagyban szopizott, igy a teljes napos otthagyas nem jatszott. Szerintem eloszor csak hagyd ott fel- 1 orara es ha jol birja (es a nagyszulo is!) akkor tudod tovabb hagyni. De azt se feledd, hogy hiaba ok a nagyszulei, szamara ok isemeretlenek, igy akarmi tortenik (elesik, hasa faj stb) nem valoszinu, hogy meg tudjak vigasztalni. De ha nalad van a telefon es nem vagy tul messze, barmikor hazaugorhatsz.
2014. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szülő mellet is el eshet bármi...mi is ugy hozzuk el a kicsit,taj kártya kup,bármikor történik valami ami kicsinél bármikor megeshet.Még sosem kellett de sosem tudni.Ha a baba jól érzi magát velük semmi baj nem lesz.Mi pár órákkal kezdtük..aztán már anya nélkül hozzuk el 1-2 napra.Nem is keresi.Amikor haza vittük se az anyjától,se az apjától nem volt elájulva:)Ha nem a szememmel látom el sem hiszem.Tegnap vittük haza,nyújtotta a kis kezeit kéretözött vissza hol a papához hol hozzám.Voltak ám krokidil könnyek:))11 hónapos,de hát otthon is kell lennie:)Teszünk is mindig azért,ne unatkozzon.Igaz ilyenkor csak nézek ki a fejemből úgy leszívja minden energiám.Na de gyúrok a következő hétvégére,hogy újra kifacsarjon mint a citromot.Egyszerűen imádjuk.Nyugodtan hagyd rájuk.ha esetleg nem bírja pici,mész hozzá.valahol valamikor elkell kezdeni.
2014. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze szulo mellett is tortenhet barmi, nem erre gondoltam, hanem arra, hogy olyankor egy ismeros arc (nagyszulo, barat, nemcsak szulo) konnyebben megvigasztalja, mint egy szamara ritkan -szinte soha- nem latott valaki. Nyilvan vigyaznak ra, lehet jobban is, mint maga a szulo.
2014. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!