Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akinél apuka sűrűn látogatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinél apuka sűrűn látogatja a gyereket, milyen gyakran jön?

Figyelt kérdés
Mennyi idős a gyerek? Ilyenkor apa mennyit van vele? Mióta vagytok külön?
2014. szept. 2. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy gyerekként írok...

Én 14 fiú vagyok, de van egy 16 éves nővérem és egy 18 éves bátyám.

Hozzánk apa mindennap jön, kivéve azokat a napokat mikor dolgozik.. De néha akkor is.

Végig velünk van.

A szüleim 8 éve váltak el, de szinte mindenhova együtt mennek és mindig segítenek egymásnak ha kell. Szóval legjobb barátok maradtak.

2014. szept. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól becsüld meg, legyen minta előtted, hogyan kell majd bánni a gyerekeddel, ritka kincs a szüleid.:)
2014. szept. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nalunk ugy van h a parom elvalt 8eve,nekunk van egy kozos babank.a gyerekek most kezdenek kamaszodni.minden heten jonnek.egyik heten szerdatol szombatig.masik heten pedig szombat vasarnap vannak itt.igy konkretan tobbet vannak velunk mint az anyjukkal mert hetkoznap o is estig dolgozik.hetvegen meg ugye altalaban nalunk vannak.
2014. szept. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még a baba születése előtt különváltunk, apuka kb a baba 8 hónapos koráig minden nap jött fél-1órát volt vele, utána ritkábban jött, de hetente -kéthetente elvitte és ott is aludt nála. Most 5 éves a gyermek, és amikor tud jön hozzá illetve kb 2 hetente elviszi hétvégére, szerencsére mi jól kijövünk egymással, én is rugalmas vagyok és ő is, ha bármi van meg tudjuk beszélni.
2014. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem előző házasságában születtek gyerekek. Amíg kisebbek voltak úgy tudom a férjem ment hozzájuk fél órákra, nagyobb korukban pedig elvitte őket egész napokra. Most már a gyerekek jönnek hozzánk, amikor csak akarnak. Suli napokon is jönnek délutánonként, minden hétvégén, sokszor itt is alszanak. Nincs rendszer, nincs korlát.
2014. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!